The Wizard Of Words – Systemy pamięciowe nauki języków obcych (trening podstawowy)

The Wizard Of Words – Systemy pamięciowe nauki języków obcych (trening podstawowy)

The Wizard Of Words to zupełnie wyjątkowe szkolenie na rynku polskim. Łączy w sobie wiedzę z zakresu lingwistyki oraz poprawy pamięci. Wszystko po to, żeby pokazać Ci jak oszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i frustracji, unikając bezużytecznych technik nauki i nauczania. Wielu uczestników szkolenia jest w stanie już w ciągu 2 tygodni po szkoleniu przerobić nawet 300-500 słówek.

DLA KOGO SZKOLENIE?

Kurs dedykowany jest każdej osobie, która chciałaby nauczyć się, jak błyskawicznie przyswajać słownictwo w językach obcych. A w szczególności tym, którzy

  • utknęli na pewnym poziomie językowym i nie wiedzą, jak ruszyć dalej
  • uważają (niesłusznie), że mają kiepską pamięć lub nie mają „talentu” do nauki języków
  • potrzebują bardzo szerokiego zasobu słownictwa (np. specjalistycznego), lecz nie wiedzą, jak go utrzymać w pamięci (tłumacze, lekarze, eksperci w swoich dziedzinach)
  • chcą bardzo szybko nauczyć się nowego języka, aby zdobyć nową pracę lub wyjechać za granicę 0 lubią wyzwania (uczenie się 100 słówek dziennie? Czemu nie!) 
  • nie wiedzą, jak zdyscyplinować się do regularnej nauki.

TEORIA + PRAKTYKA

Nie jest ważne, ile języków znasz ani na jakim poziomie językowym obecnie jesteś - materiał omawiany jest w ten sposób, abyś mógł dostosować go do Twojej unikalnej sytuacji. Co więcej, jest to szkolenie połączone z warsztatami. Możesz mieć więc absolutną pewność, że salę wykładową opuścisz nie tylko z wiedzą teoretyczną, a​le i praktyczną. 

O PROWADZĄCYM

Nazywam się Bartosz Czekała. Jestem mnemonistą, mistrzem zapamiętywania (wygrane Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Zapamiętywaniu) oraz poliglotą władającym 8 językami. Z większością z nich miałem przyjemność pracować zawodowo, pracując w szkołach językowych lub międzynarodowych firmach.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wrocławski Kompleks Szkoleniowy

Sztabowa 100, 53-310 Wrocław

Komentarze