CREATIVE ENGLISH FOR KIDS

Creative English for kids

Organizatorzy zapraszają  na zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Creative English for Kids to autorski program nauczania języka angielskiego, który opiera się na interaktywnej, wielozmysłowej nauce języka obcego również przez zmysł smakowania i dotykania.

Badania naukowe wskazują, iż do 4 roku życia w mózgu dziecka tworzą się główne drogi nerwowe, które będą determinować umiejętność przyswajania wiedzy. Warto o tym pamiętać i wykorzystać naturalny potencjał dziecka do nauki i uczyć go języków obcych od najmłodszych lat, szczególnie, że jest to jego naturalna nauka podstawowego narzędzia do komunikacji.

Wykorzystywane techniki pracy, czyli łączenie ze sobą zabawy, muzyki i pracy artystycznej na lekcjach pozwala na to, aby dzieci z chęcią i zapałem uczyły się języka obcego.

Marta Jandy będąca wykwalifikowanym pedagogiem i nauczycielem specjalizującym się w pracy z najmłodszymi, zapewni uczestnikom naukę języka angielskiego przez zabawę, a dodatkowo szeroko rozumiany rozwój kompetencji językowych i integrację grupy.

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin

Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Komentarze