CodersCamp 2018

CodersCamp – wakacyjny kurs programowania

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad rozpoczęciem kariery jako programista lub chodzi Ci po głowie pomysł na ciekawą aplikację, czy stronę internetową, to najbliższe wakacje mogą stać się dla Ciebie świetną szansą na zrealizowanie tych planów.

Kurs składa się z 6 warsztatów, przeprowadzimy Cię od najbardziej podstawowych zagadnień umożliwiających tworzenie prostych stron internetowych do technologii pozwalających na pisanie aplikacji webowych na większą skalę.

Organizatorzy nie uważają oczywiście, że 6 warsztatów stacjonarnych pozwoli  w ciągu 2 miesięcy stać się programistą. Dlatego w ramach CodersCampu  uczestnicy otrzymają interaktywną listę zadań, dzięki której w czasie pomiędzy kolejnymi szkoleniami będą mogli zgłębiać wiedzę z konkretnych obszarów na własną rękę, korzystając z najlepszych materiałów.

Nad postępami będzie czuwał także mentor, służąc wsparciem przy trudniejszych zagadnieniach oraz odpowiadając na wszystkie pytania, które pojawią się w trakcie kursu.

Między warsztatami uczestnicy zyskają także możliwość sprawdzenia swojej wiedzy dzięki cotygodniowym quizom oraz co najważniejsze, wykorzystają ją w praktyce tworząc zespołowo aż 6 projektów, które opublikują w sieci.

Oznacza to, że kończąc kurs uczestnicy będą dysponowali portfolio projektowym, które zdecydowanie przyda Ci się podczas ubiegania się o pracę.

Postępy będą śledzone przez firmy partnerskie wydarzenia, dzięki czemu przykładając się do kursu, już w jego trakcie możesz otrzymać ciekawą propozycję zatrudnienia.

Dla najlepszych w każdym tygodniu przewidziano także dodatkowe nagrody, do których zaliczają się między innymi książki branżowe oraz próbne rozmowy rekrutacyjne w siedzibie ChallengeRocket.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem swojej przygody z programowaniem w te wakacje dołącz do naszego wydarzenia oraz w odpowiednich dniach wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Lokalizacja

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Komandorska 118, 53-345 Wrocław

Komentarze