Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe – prof. Jan Biliszczuk

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe – prof. Jan Biliszczuk

Gościem kolejnej edycji Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na PWr będzie profesor Jan Biliszczuk. Wygłosi on wykład popularnonaukowy pt. „Mosty w dziejach Polski”. Spotkanie odbędzie się 1 lutego o godz. 14.00.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe wystartowało pod koniec ubiegłego roku. Jest to cykl  skierowany do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z zakresu nauk ścisłych. Na Politechnice Wrocławskiej gościmy regularnie ekspertów z różnych dziedzin, który chętnie dzielą się swoją wiedzą i wynikami badań.

W listopadzie najnowsze osiągnięcia współczesnej bioinżynierii zaprezentował prof. Anthony Guiseppi-Elie z Wydziału Inżynierii Biomedycznej TAMU (Texas A&M University).

1 lutego będzie okazja posłuchać prof. Jana Biliszczuka z Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego PWr, wybitnego projektanta  największych mostów w Polsce, autora nowatorskich rozwiązań w tej dziedzinie. Opowie on o historii i najnowszych trendach w budowie mostów na świecie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14, w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, bud. D-20 (ul. Janiszewskiego 8).

Lokalizacja

Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, bud. D-20

Janiszewskiego 8, 50-372 Wrocław

Komentarze