Dzień Dziadka i Babci w Muzeum Poczty i Telekomunikacji

Dzień Dziadka i Babci w Muzeum Poczty i Telekomunikacji

21 i 22 stycznia są szczególnymi dniami – to święto Babci i Dziadka. Te wyjątkowe święto obchodzone w wielu krajach ma już ponad trzydziestoletnią tradycję w Polsce. Z tej okazji przygotowano dla zwiedzających szereg atrakcji w ramach Dnia Babci i Dziadka w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

20 stycznia 2018

11.00 ,,Kochanej Babci i Kochanemu Dziadkowi… – laurka od serca”. Rodzinne warsztaty artystyczne scrapbooking’u. Czy istnieje dla dziadków piękniejszy i bardziej wzruszający prezent niż samodzielnie wykonana przez wnuka kartka, wypełniona najszczerszymi życzeniami? Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty artystyczne, w trakcie których przygotujmy ręcznie robione, unikatowe, papierowe upominki metodą scrapbooking. Uczestnicy nie tylko poznają tajniki tej wyjątkowej techniki, lecz także przygotują oryginalne laurki, którymi będą mogli obdarować ukochanych dziadków i babcie. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem telefonu 71 3436765- Sekretariat Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

20 i 21 stycznia 2018

,,Babciu, Dziadku chodźmy razem do muzeum…” Rodzinne, darmowe zwiedzanie Muzeum Poczty i Telekomunikacji. Organizatorzyz apraszają na rodzinne zwiedzanie Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu, podczas którego przeniesiemy się w czasie do roku 1860, a miejscem które odwiedzimy będzie słoneczna Italia. Na uczestników zwiedzania czekają zagadki i rebusy, których rozwiązania będziemy szukać wśród muzealnych eksponatów. Pozwolą one na odkrycie zadziwiającej historii powstania Poczty Polskiej, a także niezwykłej ekspozycji Muzeum Poczty i Telekomunikacji. Dla dziadków i babć, którzy 20 i 21 stycznia przyprowadzą do muzeum swoje wnuczęta, czekają drobne upominki. 

Lokalizacja

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

 

Komentarze