Warsztaty fotografii dla mam

Warsztaty fotografii dla mam

Organizatorzy zapraszają na warsztaty fotograficzne na poziomie podstawowym. Pierwszy kurs skierowany jest specjalnie dla mam. Zajęcia będą odbywać się w godzinach przedpołudniowych i będzie można brać w nich udział z dziećmi.

Na warsztatach uczestniczki poznają funkcje i możliwości swojego aparatu, posiądą umiejętność prawidłowego kadrowania i komponowania fotografii. Będą wiedziały jak wykorzystać zastane bądź sztuczne źródło światła. Dowiedzą się w jak najlepszy sposób sfotografować bliskie osoby i jak pokazać emocje dzieci na zdjęciach. Poznają triki na udaną fotografię krajobrazu i dowiedzą się jak sprawić, aby zdjęcia z wakacyjnych pejzaży przykuwały oko.

Podczas zajęć każdy znajdzie dla siebie miejsce. Przestrzeń dostosowana jest zarówno dla tych najmniejszych – koce i dywany, gdzie dzieci mogą leżeć oraz dla starszych – kącik z mnóstwem zabawek. Uczestniczki otrzymają materiały z omawianych zagadnień, tak aby w domu na spokojnie przeanalizować i utrwalić to co było na zajęciach.

Na kursie będą obowiązywały zadania domowe, które w ciągu tygodnia można będzie przesłać prowadzącemu i które na początku kolejnego spotkania zostaną pokrótce omówione.

Koszt: 220 zł czas: 1,5 godziny x 4 spotkania. 

Kiedy: środy 10.00 (10, 17, 24, 31 stycznia 2018) liczba miejsc: minimum 4 uczestników, maksimum 8. 

Zapisy tel. 530 250 405 informacje o kursie: o.sniezek@gmail.com.

Lokalizacja

Family Cafe FOKS

Krzycka 83c/1c, 53-109 Wrocław

Komentarze