Mikołajki w Loopy's World!

Mikołajki w Loopy's World

Grudzień w Loopy’s World to dni radości i zabawy w świątecznej, rodzinnej atmosferze. Mikołaj i całe zastępy jego pomocników przygotowały zabawy, do których zapraszają całe rodziny.

Świątecznym tematem zabaw jest Ekspres polarny i skradziona gwiazdka. Świąteczną atmosferę w Rodzinnym Centrum Rozrywki możecie poczuć od początku grudnia. Przez cały grudzień każde dziecko, które odwiedzi Loopy’s World może przystąpić do egzaminu na pomocnika świętego Mikołaja. To ważna i odpowiedzialna rola. Zatem najpierw czeka Was egzamin. Żeby go zdać należy wykazać się: zrozumieniem roli pomocnika, zwinnością, spostrzegawczością i dokładnością. Warto przystąpić do egzaminu ponieważ każdy egzamin w Loopy’s to świetna zabawa, a kandydat, który sprosta wyzwaniu otrzyma LICENCJĘ POMOCNIKA MIKOŁAJA oraz słodką niespodziankę.

Na zabawy mikołajkowe zapraszamy 6, 9 i 10 grudnia.

W programie:

  • ZŁOTY BILET. Niezwykła podróż ekspresem polarnym. W tych dniach każdy gość Centrum otrzyma wraz z biletem wstępu, ZŁOTY BILET uprawniający do bezpłatnej podróży zimowym wehikułem zabawy.
  • Animacja Ekspres polarny i skradziona gwiazdka. Nasi wspaniali animatorzy, którzy od lat pomagają Mikołajowi i Elfom w organizacji najwspanialszych świąt w roku, tym razem będą potrzebowali wsparcia dzieci w wytropieniu skradzionej gwiazdki. Wiadomo, że bez pierwszej gwiazdki nie ma świąt więc wyprawa poszukiwawcza na biegun będzie koniecznością.
  • Na wyprawę zapraszamy 6 grudnia o godzinach 15:00 i 17:00 oraz w weekend 9 i 10 grudnia o godzinach: 12:00, 15:00 i 17:00.
  • Spotkanie ze ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM. Przez trzy dni Mikołaj będzie odpowiadał na trudne pytania dzieci i przysłuchiwał się uważnie ich świątecznym marzeniom. Grudzień to także czas fantastycznych promocji. Warto śledzić stronę loopys.pl, żeby nie przegapić żadnej z nich
  • Wszystkie mikołajkowe atrakcje dostępne są w ramach biletu wstępu. Dorośli oraz dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia – jak zawsze wchodzą do centrum gratis.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Loopy's World. Rodzinne centrum rozrywki

ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie

Komentarze