Giełda Kooperacyjna w Ostrawie

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej pn: „HORYZONT 2020 – badania, rozwój i innowacje” w dniu 11 czerwca 2015r. w Ostrawie.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza do udziału w  Giełdzie Kooperacyjnej pn: „HORYZONT 2020 – badania, rozwój i innowacje” w dniu 11 czerwca 2015r. w Ostrawie w Republice Czeskiej.

Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zaproszone są przedsiębiorstwa, placówki naukowe, instytucje B+R, które poszukują potencjalnych partnerów do zainicjowania wspólnych projektów międzynarodowych w ramach unijnych programów takich jak: HORYZONT 2020, ERASMUS+, EUROSTARS. Uczestnicy giełdy będą mieli możliwość odbycia wcześniej uzgodnionych maks. 15 spotkań (każde spotkanie po 20min). W trakcie spotkań uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi pomysłami na projekty oraz znaleźć potencjalnych partnerów do aplikowania o środki unijne.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Organizatorzy oferują bezpłatną pomoc w rejestracji, wyborze partnera na spotkania i ułożeniu harmonogramu spotkań, kwestiach organizacyjnych.  Mogą zapewnić bezpłatny transport do Ostrawy i z powrotem (pod warunkiem zebrania odpowiedniej grupy osób).

Miejsce: VSB - Uniwersytet Techniczny w Ostrawie, Nowa Aula
ul. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba, Republika Czeska

  • Rejestracja on-line
  • Termin rejestracji: 15 maja 2015r.
  • Wybór partnera dom rozmów: 1 czerwca 2015r.
  • Giełda kooperacyjna: 11 czerwca 2015r. w godz. 12:00-18:00
  • Program - plik pdf (nowe okno)

Więcej informacji na stronie.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w spotkaniach kooperacyjnych proszone są o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju. 

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Kucharska tel.: 74 64 80 423, e-mail: aleksandra.kucharska@darr.pl

 Zgłoś uwagę