Komplet gadżetów dla wkręconych we Wrocław [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 9 lipca do godz. 12

  • Worek żeglarski dla zdobywcy jednego z zestawów

  • Jojo z logiem konkursu "Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!"

  • Męska koszulka


Mamy dla Was dwa komplety gadżetów z logiem konkursu filmowego „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław”. W pierwszym zestawie jest płócienny worek z nadrukiem konkursu, koszulka, jojo oraz audiobook z przewodnikiem po Wrocławiu. Drugi zestaw zawiera plecak żeglarski, jojo, płócienny worek, oraz audiobook. Aby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie związane z odbywającym się już po raz ósmy konkursem na krótki film o Wrocławiu.

Konkurs „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław” jest adresowany zarówno do profesjonalistów, agencji reklamowych, jak i do amatorów. Nadsyłane filmy mają mieć długość od 30 do 60 sekund i mogą być wykonane dowolnym sprzętem – zarówno profesjonalną kamerą jak i telefonem komórkowym. Najważniejsze, żeby konkursowy film lub animacja pokazywał walory Wrocławia oraz potencjał jego społeczności. Filmy można nadsyłać do 19.10.2015 roku. Później komisja konkursowa wybierze z nadesłanych produkcji zwycięski film, którego twórca, bądź twórcy zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.

Tymczasem, aby zgarnąć zestaw gadżetów związanych z konkursem należy do czwartku 9 lipca do godziny 12.00 wysłać formularz, w którego treści wpisujemy swoje imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedź na pytanie: Kto w tym roku jest przewodniczącym jury konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!” ?

Konkurs rusza 7 lipca 2015 o godz. 10.35 a kończy się 9 lipca 2015 o godz. 12.00. Decyduje kolejność nadesłania maili - gadżety zdobędą autorzy dzisiątej i dwudziestej w kolejności poprawnej odpowiedzi. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę