Gadżety od Muzeum Narodowego [ZAKOŃCZONY]

Rewelacyjny katalog wystawy „Wyrzeźbiony Wrocław”, w którym odnajdziecie wiele znanych wam wrocławskich rzeźb i kalendarz na 2020 rok z motywami zwierząt. To nagrody w konkursie, jaki organizujemy z Muzeum Narodowym. 

Konkurs trwa do 16 grudnia do 9.00.


Do wzięcia są:

1 egz. katalogu „Wyrzeźbiony Wrocław” pod redakcją Barbary Andruszkiewicz i Piotra Oszczanowskiego (Jeśli codziennie przechodzisz obok jednego z przedwojennych pomników Wrocławia lub kamienicy z ciekawą dekoracją rzeźbiarską i zastanawiasz się, kim byli ludzie, którzy ozdabiali to miasto – koniecznie zajrzyj do tej publikacji. Katalog towarzyszący wystawie „Wyrzeźbiony Wrocław” przybliża sylwetki 30 rzeźbiarzy oraz ich dzieła, zarówno te prezentowane na ekspozycji, jak i realizacje do dzisiaj obecne w przestrzeni miasta. Sześć esejów autorstwa badaczy tematu dodatkowo naświetla intrygujące aspekty twórczości rzeźbiarskiej pierwszej połowy XX wieku.)

1 egz. kalendarza książkowego na 2020 rok pod redakcją Barbary Banaś (Wyjątkowy kalendarz został zaprojektowany z myślą o miłośnikach zwierząt i koneserach sztuki. Planer posiada praktyczny, tygodniowy układ, miejsce na notatki oraz plan miesiąca.  Wspaniałą ozdobą terminarza są dzieła z motywami zwierząt pochodzącymi ze zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Zobaczymy w nim min. dzieło Eugeniusza Get-Stankiewicza pt. „Biała i czerwony”, „Kuszenie narzeczonej (Uczennica magika)” Kazimierza Mikulskiego czy porcelanowe figurki Koguta i kurki, proj. Lubomira Tomaszewskiego
z Zakładów Porcelany „Wałbrzych”.)

Jak wygrać książki

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 17 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, ile oddziałów ma Muzeum Narodowe we Wrocławiu? 

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę