Forum dla przyszłych prezesów

Doświadczenie w biznesie można zdobyć już podczas studiów


Wszyscy, którym zależy na zdobywaniu doświadczeń biznesowych, poznawaniu ciekawych ludzi oraz pobudzaniu własnej kreatywności, mają na to szansę przyłączając się do Studenckiego Forum BCC
Do 20 października 2013 r. można jeszcze dołączyć do grupy przedsiębiorczych i pomysłowych studentów, którzy organizują projekty przyciągające setki młodych ludzi z Wrocławia. Poprzez spotkania z doświadczonymi przedsiębiorcami i specjalistami z istotnych dla rozwoju osobistego dziedzin studenci mogą zdobywać wiedzę i wskazówki, których nie zapewnią zajęcia na żadnej uczelni. Mają też szansę na zakorzenianie u siebie biznesowych nawyków, które pomagają nie tylko w życiu zawodowym.
Członkowie Studenckiego Forum BCC mają możliwość rozwijać się w wielu dziedzinach, m.in. zarządzaniu zespołem i organizowaniu projektów, zarządzaniu personelem, marketingu i PR, IT, pozyskiwaniu funduszy oraz redagowaniu Magazynu DSF BCC – „Business Code”.
W trakcie swoich działań Studenckie Forum BCC ma możliwość korzystania z pomocy prestiżowego zrzeszenia przedsiębiorców – Business Centre Club.
Więcej informacji na temat tej organizacji można znaleźć na stronie internetowej: http://sfbcc.wroclaw.pl/www/

Katarzyna Kunka

 

Zgłoś uwagę