FLOW – weź udział w castingu dla tancerzy

Jeśli tańczysz i chcesz wziąć udział w projekcie FLOW przygotowywanym przez Chrisa Baldwina weź udział w castingu organizowanym przez Biuro ESK Wrocław 2016.


Poszukiwani są tancerki i tancerze, którzy chcą wziąć udział w choreografii przygotowywanej wraz z grupą Dansnest (Holandia) w ramach wydarzenia FLOW ESK Wrocław 2016, które odbędzie się 11 czerwca 2016.

Dansnest szuka dwudziestu chętnych, którzy pragną rozpocząć swoją twórczą współpracę ze specjalistami z Holandii i Polski. Dansnest jest grupą zajmującą się tańcem. Głównym miejscem ich twórczych działań jest Breda. Obszarem zainteresowań jest choreografia w przestrzeni publicznej.

Propozycję kierują do osób:

  • wyspecjalizowanych w tańcu współczesnym;
  • o teatralnej osobowości;
  • potrafiących pracować w sposób niezależny;
  • wrażliwych i otwartych na proces w choreografii;
  • mówiących dobrze w języku angielskim i polskim;
  • potrafiących współpracować z amatorami.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie krótkiego listu motywacyjnego wraz z CV (w tym numer telefonu, adres e-mail i fotografię) pod adres: karolina.marciniak@wroclaw2016.pl.
Przesłuchanie odbędzie się w piątek 27 maja 2016 w godzinach od 18.00 do 20.00 w Sali Teatralnej IMPARTU (ul. Mazowiecka 17). Rejestracja rozpocznie się od 17.30 w Imparcie.

Próby do projektu potrwają dwa tygodnie (między 30.05 a 10.05.2016) i będą odbywały się wieczorami. Finał nastąpi 11 czerwca 2016 roku podczas wydarzenia FLOW ESK 2016 między 11:00 a 20:00. Dokładna lokalizacja jest niespodzianką.

Więcej o projekcie DANSNEST: www.facebook.com/DansnestInWroclaw

Projekt realizowany jest przez grupę Dansnest (Holandia) i sponsorowany jest przez miasto Breda (Holandia) i Europejską Stolicę Kultury Wrocław 2016.

Zgłoś uwagę