Flagi na autobusach i tramwajach na majowe święta

Z okazji Dnia Flagi RP oraz Konstytucji 3 Maja wrocławskie MPK oflaguje wszystkie pojazdy. Na autobusach i tramwajach powiewać będą flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz miasta Wrocławia. 


W tym roku świętowanie będzie wyjątkowe. Nie spotkamy się na uroczystościach, piknikach czy na koncertach. O tych patriotycznych święta przypominać będą przystrojone flagami pojazdy MPK.

– Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne jest nieodłącznym elementem życia miasta, jesteśmy częścią jego tkanki. Naszym głównym zadaniem jest bezpieczne wożenie mieszkańców, ale na tym nasza rola nie może się kończyć – mówi Krzysztof Balawejder, prezes MPK. – Między innymi dlatego chcemy świętować razem z mieszkańcami, mimo że tegoroczne majowe święta muszą być obchodzone w tak kameralny sposób. A może właśnie dlatego nasza inicjatywa oflagowania pojazdów jest tym bardziej potrzebna. Dzięki niej polskie flagi będą 2 i 3 maja jeszcze bardziej widoczne.

Dodatkowo w dni meczowe wrocławskich drużyn sportowych, na pojazdach MPK dowożących kibiców do aren sportowych powiewać będą flagi WTS Sparty Wrocław, WKS Śląska Wrocław, Gwardii Wrocław i Panthers Wrocław.

materiały: MPK Wrocław Zgłoś uwagę