Fitness na Dachu – zdobądź superopaskę

16 maja w godz. 12.00-18.00 na dachu Arkad Wrocławskich odbędzie się kolejna edycja Fitnessu na Dachu, który poprowadzą trenerzy z Fitness Academy. Specjalna opaska, którą możesz zdobyć za paragon, a u nas – za jedno pytanie konkursowe, nie tylko upoważnia do ćwiczeń, ale kryje atrakcyjne podarunki. Zobacz, jakie.


W sobotę będzie można nie tylko poćwiczyć, ale i skorzystać z porad dietetyków, fizjoterapeutów i trenerów personalnych. Specjalne opaski, uprawniające do bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych, otrzyma 2000 osób, które wezmą udział w promocji CH Arkady Wrocławskie. Opaska otwiera drzwi do strefy ćwiczeń, w której przez 6 godzin trwać będą zajęcia Zumby, Body Workout, Tabaty, ABT oraz Cross Trainning. Zajęcia, prowadzone przez instruktorów z Fitness Academy, rozpoczynać się będą o pełnych godzinach: 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 oraz 17.00. Aby otrzymać opaskę, wystarczy jeszcze do 16 maja okazać paragon na symboliczną kwotę 20 zł w Punkcie Obsługi Klienta.

W dniu wydarzenia na pierwszych 1300 osób, przy rejestracji po okazaniu opaski, czekać będą startpacki. W sportowym worku z gadżetami znajdą się m.in. zdrowe przekąski, suplementy diety, napoje oraz kupony rabatowe, a także sportowe gadżety.

Na dachu Arkad Wrocławskich znajdzie się również strefa chillout, w której będzie można odpocząć na wygodnych leżakach po sportowym treningu. Dietetycy, fizjoterapeuci oraz trenerzy personalni będą służyć fachową poradą wszystkim zainteresowanym. Pojawią się także marki, oferujące akcesoria sportowe i nie tylko. Wstęp do tej strefy jest darmowy.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie na stronie.

Dla naszych czytelników mamy 5 opasek, upoważniających do wspólnych ćwiczeń „na dachu” i pakietu startowego, który zawiera m.in. próbki kosmetyków, zdrowe przekąski, opaski odblaskowe i startery, plastry chłodzące, smycze i długopisy, a także bony zniżkowe do sklepów. Opaskę można zdobyć, udzielając odpowiedzi na pytanie:

 Z jakiego kraju pochodzi wynalazca metody ćwiczeń pod nazwą „Tabata”?

Czekamy do piątku, 15 maja, do godz. 10.00.

Autorom poprawnych odpowiedzi opaski przydzieli redakcyjna sierotka.

KONKURS ZAKOŃCZONY. Odpowiedź: Japonia

Zgłoś uwagę