Fitness i pilates na Pergoli

19 lipca na kolejnym bezpłatnym spotkaniu z cyklu „Fitness na Pergoli” – zajęcia „Mama i dziecko”, pilates oraz trening funkcjonalny, które poprowadzą trenerzy z klubu Fitness Latte.


„Mama i dziecko”

  • specjalne zajęcia, na których mamy ćwiczą w towarzystwie swoich maluszków. Wszechstronny trening, który wysmukla i rzeźbi mięśnie brzucha, pośladków, ud, klatki piersiowej i ramion. Niezwykła okazja do zadbania o siebie bez wyrzutów sumienia. Na zajęciach maluchy bawią się, odpoczywają, śpią, zawierają znajomości, ćwiczą lub pomagają mamie w ćwiczeniach jako obciążenie.

Pilates

  •  metoda kształtowania sylwetki stworzona przez Josepha Pilatesa, która dopasowana jest do obecnych potrzeb i realiów. Pracujemy nad stabilizacją tułowia, kształtujemy smukłe mięśnie i talię osy. Pilates jest dla każdego, kto oczekuje dobrego wysiłku przy spokojnej relaksującej muzyce.

Trening funkcjonalny 

  • nowoczesne i holistyczne podejście do treningu, którego podstawową zasadą jest użyteczność ćwiczeń imitujących codzienne ruchy. Zaletą wykonywania ćwiczeń złożonych jest poprawa działania układu krążenia oraz wzrost wydolności organizmu. Trening ten wszechstronnie rozwinie ciało uczestników.

 Początek zajęć o godz. 12.00. Organizatorzy proszą o przyniesienie karimat lub koców.

 Uczestnicy zajęć sportowych otrzymują karty do zbierania naklejek za sobotnie fitness –  wystarczy wziąć udział w czterech spotkaniach, aby otrzymać nagrody od „Miasta w Formie” i partnerów.

 

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”.

 Więcej na: www.miastowformie.pl i facebook.com/zdrowie.dieta.wroclaw

 

mw 

 

Zobacz także

Zgłoś uwagę