Zapisz się do Firmowego Rajdu Rowerowego

Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą wziąć udział w pierwszej rowerowej grze miejskiej dla firm. Wydarzenie zaplanowano na 18 września. Przewiduje się, że łącznie weźmie udział 1000 uczestników z ponad 100 firm. Udział w rywalizacji można zgłaszać do 2 września, jednak organizatorzy zachęcają, aby nie czekać z tym do ostatniej chwili.


W rowerowej grze miejskiej udział mogą wziąć zarówno pracownicy, jak i zarządy firm. Czteroosobowe drużyny firmowe wyruszą w podróż po Wrocławiu, w trakcie której czeka na nie 10 zadań. Zadania są tematyczne i wymagają współpracy w grupie. Uczestnicy będą rozwiązywać je za pomocą aplikacji mobilnej. 

Rowerowa rywalizacja ma na celu nie tylko dostarczenie pozytywnych doświadczeń i emocji. Wydarzenie promuje jazdę na rowerze jako sposobu przemieszczania się po mieście oraz jako formę rekreacyjnej aktywności fizycznej.

Przesłanie akcji skupia się wokół świadomego dbania o środowisko i o własną kondycję.

– Skoro wszyscy już dobrze znają Bieg Firmowy, to nadeszła pora na Firmowy Rajd Rowerowy. W Scalo dobrze wiemy, że kryzys klimatyczny to nie ściema. Dlatego bez zwłoki i z wielką radością dołączyliśmy do akcji łączącej działania proekologiczne z miłością do dwóch kółek – podkreśla Grzegorz Witkowski z firmy SCALO.

Na czym polega gra?

Uczestnicy korzystają ze specjalnej aplikacji, w której zbierają punkty. Muszą przemieszczać się według wskazówek wyświetlanych na mapie. Organizatorzy zalecają pracę zespołową. Wygrywa drużyna, która zbierze najwięcej punktów.

Bezpieczeństwo to podstawa

Uczestnicy będą poruszać się specjalnie wytyczoną trasą, będą także musieli posiadać kask. W kontekście pandemii organizator przygotował m.in. bezpieczną, rozproszoną formułę eventu, minimalizującą możliwość spotkań zbiorowych, a także środki higieny osobistej dla uczestników.

Firmowy Rajd Rowerowy

Firmowy Rajd Rowerowy

Wydarzenia sportowe / Zajęcia sportowe
Termin 18 września 2021 09:00

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Co zawiera starter?

  • dostęp do kilkugodzinnego eventu, w nowoczesnej i profesjonalnie zorganizowanej formule,
  • dostęp do personalizowanej aplikacji mobilnej,
  • pakiet healthy dla uczestników - owoce, warzywa, dostęp do wody pitnej,
  • pakiet sensitive od Carex,
  • gadżety wielokrotnego użytku - jakościowy plecak, siatka wielokrotnego użytku na warzywa i owoce,
  • jeden uchwyt rowerowy na telefon,
  • niespodzianki w trakcie wydarzenia od partnerów i sponsorów,
  • czworo uczestników jest równe z posadzeniem czterech drzew od posadzimy.pl, 
  • dla osób nieposiadających swojego roweru - całodobowy dostęp do rowerów miejskich NextBike.


Zgłoś uwagę