Firma Sii szuka pracowników

Wrocławski oddział firmy Sii, lidera usług IT i inżynierii w Polsce, poszukuje obecnie do pracy kilkudziesięciu Developerów Java. Programiści stworzą od podstaw nowe zespoły, które realizować będą projekty dla firm z sektora automotive, lotniczego i bankowego.

  • Biuro Sii, fot. Sii

    Biuro Sii, fot. Sii


We Wrocławiu mieści się 1 z 8 oddziałów Sii, zatrudniającej już w Polsce ponad 2000 inżynierów. Firma realizuje projekty dla wiodących przedsiębiorstw z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, energetyki i przemysłu. Znaczną część biznesu stanowią projekty IT realizowane dla klientów pozyskanych za granicą, głównie w USA i Kanadzie. Inżynierowie z Sii pracują m.in. nad systemem komunikacji satelitarnej transportu, mobilnym monitoringiem serca czy aplikacją dla wrocławskiego ZOO.

W 2015 roku wrocławski oddział Sii powiększył się o 100 osób. Dynamiczny rozwój firmy i nowo pozyskane projekty wiążą się z potrzebą zatrudnienia kolejnych pracowników. – Poszukujemy Developerów i Team Leadów, którzy będą realizowali z nami innowacyjne projekty, w tym greenfieldowe. Najbardziej zależy nam na osobach, które mają kilkuletnie doświadczenie w projektach z wykorzystaniem JEE, Spring, JSP, JPA, Hibernate, Ajax, JNDI, JMI, Web Services. Na co dzień pracujemy w środowisku międzynarodowym, bierzemy więc także pod uwagę znajomość języka angielskiego – mówi Józef Orzeszyna, Recruitment&HR Manager w Sii Wrocław.

Nie samą pracą żyje Javowiec

Siedziba wrocławskiego oddziału Sii mieści się na 24. i 25. piętrze Sky Tower. Firma jest tegorocznym zdobywcą tytułów „Great Place to Work” i „Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce”. Sii słynie ze wspierania swoich pracowników w realizacji ich różnorodnych pasji. W firmie funkcjonują grupy sportowe i zainteresowań, które łączą ludzi o podobnym hobby. Wśród nich znajdują się m.in. fani piłki nożnej, motocykli, wycieczek rowerowych czy też pasjonaci najnowszych technologii, którzy wieczorami dyskutują o nowinkach branży IT. Firma pomaga także pracownikom w rozwoju indywidualnych, czasem oryginalnych hobby, np. wspierając udział w rajdach samochodowych.

Materiały prasoweZgłoś uwagę