Firma Sii najlepszym miejscem do pracy

Sii, firma IT i inżynierii przemysłowej, mająca swoje biuro we Wrocławiu została uznana i nagrodzona tytułem Najlepsze Miejsce Pracy (Great Place to Work). Firma Sii zasłynęła z wymyślenia i wprowadzenia w końcu ub. roku mobilnej mapy zoo, z która mogą zwiedzać ogród posiadacze telefonów komórkowych, tabletów itp.

  • logotyp Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2015


26 marca w siedzibie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych rozdano nagrody dla Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2015 – Great Place to Work 2015.

W gronie laureatów, firm zatrudniających ponad 500 osób, znalazła się Sii – najszybciej rozwijająca się firma IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, której biuro działa także we Wrocławiu. Jest w nim zatrudnionych ponad 300 osób. To trzeci w konkursie wynik wśród firm zatrudniających powyżej 500 pracowników. W badaniu wzięły udział 63 firmy zatrudniające poniżej 50, powyżej 50 i powyżej 500 zatrudnionych. Łącznie pracuje w nich 34 tys. pracowników, z których część zostrała losowo wybrana do badania. Sii wzięła udział w badaniu po raz pierwszy.

Ponad 85 proc. pracowników Sii w anonimowej ankiecie, przeprowadzonej przez Great Place to Work Institute, odpowiedziało, że biorąc pod uwagę wszystkie badane aspekty, Sii jest wspaniałym miejscem pracy.

Ankieta bardzo szczegółowo określa poziom zadowolenia pracowników. Wszystkie pytania, których jest 58, zgrupowane są wokół 5 aspektów: wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy i koleżeństwa. Te z kolei dzielone są na bardziej szczegółowe obszary, do których przypisane jest od 4 do 7 pytań.

Przedstawiciele firmy Sii nie kryją dumy z wyników i podkreślają, że pracownicy najbardziej właśnie cenią niepowtarzalną atmosferę, która panuje w firmie.

Badanie Great Place To Work® ma ponad dwudziestoletnią historię i jest największym globalnym badaniem jakości miejsc pracy na świecie. W Polsce tegoroczna edycja jest już siódmą. Zgłoś uwagę