Dziś finał Blog Day 2016 z Pawłem Tkaczykiem

Już w najbliższą sobotę (3 września) poznamy zwycięzców szóstej edycji konkursu na najciekawsze blogi Dolnoślązaków. Podczas finału Blog Day 2016 prelekcje wygłoszą Paweł Tkaczyk i Dawid Tymiński. Każdy z uczestników wydarzenia będzie miał szansę wygrać profesjonalne warsztaty fotograficzne. Wstęp wolny.


W tym dniu ogłoszone zostaną także wyniki tegorocznej edycji. Spośród 20 finalistów jury wybierze zwycięzców w czterech kategoriach: „Moda i Uroda”, „Kultura i Pasje”, „Kulinaria”, oraz „FotoBlog”. Poznamy także laureata piątej – specjalnej kategorii, czyli autora bloga wybranego głosami internautów. Na finał zostali zaproszenie goście specjalni, którzy wygłoszą swoje prelekcje. Paweł Tkaczyk opowie o „Poceniu się i nowych pomysłach. Czyli o tym, czego potrzeba do blogowania z sukcesem”, a Dawid Tymiński, laureat ubiegłorocznej edycji, przedstawi autorskie case study „10 zasad blogowania nie tylko dla dandysa". 

Finał konkursu Blog Day odbędzie się 3 września (sobota) o godzinie 17.30 w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim (poziom 2, sala nr 1). Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny. 

Poznaj nominowane blogi

Finał Blog Day 2016 w Pasażu Grunwaldzkim

Finał Blog Day 2016 w Pasażu Grunwaldzkim

Konkursy / Eventy / Dla wszystkich
Termin 3 września 2016 17:30

Miejsce Pasaż Grunwaldzki

Zobacz


Zgłoś uwagę