Festiwal podróżników „Wachlarz”

Wachlarz to wydarzenie, które łączy świat podróży, reportażu, blogów, vlogów i twórców. Całe spotkanie adresowane jest do osób, które spragnione są opowieści z podróży, mają otwarte głowy, chcą podróżować, szukają inspirujących opowieści, są ciekawi świata. Festiwal Wachlarz już 20 i 21 maja w Teatrze Capitol. Oddamy 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.


„Wachlarz” jest festiwalem wymyślonym przez podróżników Annę i Jakuba Górnickich, ale gromadzącym wszelakich fascynatów, którzy jeżdżą po świecie, dzielą się swoimi obserwacjami m.in. na blogach, kręcą filmy, piszą reportaże, wykorzystują internet jako narzędzie, dzięki któremu można się pokazać swoje pasje w nowy sposób.

Temat X edycji brzmi „W przyszłości”. W Teatrze Capitol pojawi się 22 prelegentów, opowiadających swoje historie. Wystąpienia zostały podzielone na 3 bloki tematyczne. Wystąpią m.in. Jakub Rybicki – podróżnik i himalaista, Marcin Zaborowski – fotograf „National Geographic Polska”, Karol Lewandowski – autor bloga Busem Przez Świat, Tymon Markowski – Fotoreporter Roku 2016 i Draginja Nadaždin – dyrektorka Amnesty International Polska.

Oddamy 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Festiwal Wachlarz, czyli podróże, reportaż oraz technologia w przyszłości

Festiwal Wachlarz, czyli podróże, reportaż oraz technologia w przyszłości

Spotkania / Dla wszystkich
Termin od 20 maja 2017 10:00 do 21 maja 2017 15:00

Miejsce Capitol Teatr Muzyczny

Zobacz

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: który z prelegentów opowie o Rosji i roli korespondenta zagranicznego? (Podpowiedzi można szukać na stronie wachlarz.net/). Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Odpowiedź wpisujemy w formularz konkursowy podany niżej.

Wygrywa 2, 5, 12, 15, 17, 20, 25, 27, 30 i 35  osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. Konkurs trwa do poniedziałku, 15 maja, do godz. 11.00. Zwycięzców poinformujemy e-mailem oraz sms-em, jak odebrać zaproszenie

Zgłoś uwagę