Festiwal Piwa na Stadionie Wrocław

Impreza odbędzie się w nowym miejscu

  • Festiwal dobrego piwa

    Festiwal rozpocznie się 9 i potrwa do 11 maja (fot. www.sxc.hu)


Tradycyjnie warzone piwo, dobre jedzenie i koncerty - to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali organizatorzy V Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. W tym roku impreza odbędzie się przy Stadionie Wrocław, a nie jak do tej pory przy Centrum Kultury Zamek.

– Okolice leśnickiego Zamku już nie wystarczają, by pomieścić stale rosnącą liczbę stoisk, atrakcji i was kochani Goście. A kaprysy pogody, jak sami wiecie mogą tam sporo spraw utrudnić. Długo zastanawialiśmy się, jakie miejsce będzie mogło zastąpić nasz ulubiony Park Leśnicki. Wiemy, że tak naprawdę jest to niemożliwe, ale wierzymy, że teren wokół Stadionu Wrocław będzie godnym jego następcą – informują organizatorzy.

Przy esplanadzie stadionu staną dwie sceny : kulinarna oraz muzyczna. Organizacja Festiwalu Dobrego Piwa to szansa dla Stadionu Wrocław, aby wypromować plenery znajdujące się przy obiekcie.

– Cieszymy się, bo to kolejna impreza na stadionie. Wystawcy staną na terenach zielonych przy rzece Ślęzie. Warsztaty odbędą się wewnątrz – mówił Adam Burak, rzecznik prasowy Stadionu Wrocław.

To nie jedyna impreza plenerowa planowana na stadionie. Pod koniec maja odbędzie się tam „Dzień Przedszkolaka”.

V Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa rozpocznie się 9 i potrwa do 11 maja.

Miłosz TurowskiZgłoś uwagę