Festiwal Kino Dzieci w Nowych Horyzontach od soboty

Taki festiwal nie zdarza się często. Filmy dla dzieci zostaną pokazane równolegle w 18 miastach, w tym we Wrocławiu w Kinie Nowe Horyzonty. Start 26 września, finisz 4 października. W programie nie tylko seanse, ale warsztaty (także dla rodziców), spotkania. Warto skorzystać!


Filmy krótkometrażowe (trwających zaledwie kilka minut) i długie metraże (ponad 100 minut), filmy fabularne, ale i zachwycające animacje (m.in. belgijski „Ernest i Celestyna” o przyjaźni myszy i niedźwiedzia, czy klimatyczna francusko-hiszpańska "Nocturna" o tym, co dzieje się, gdy zapada noc). To tylko niektóre propozycje w ramach 2. edycji Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Wydarzenia są przeznaczone dla milusińskich od 4 do 12 lat. O powodzeniu niech świadczy ubiegłoroczna frekwencja – 11 tysięcy widzów.

Oprócz filmów najmłodsi widzowie mogą w sobotę 26 września zjeść filmowe śniadanie. W kilkunastu wrocławskich miejscach m.in. w "Cocofli" na Włodkowica 9, "Akademii Młodego Kucharza" na Inżynierskiej 49/U28, czy we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka na Kuźniczej 29a już od 10.00 pokazywane będą filmy, a poza nimi dzieciaki będą mogły się pobawić i skorzystać z warsztatów plastycznych.

Wydarzenia na go.wroclaw.pl
2 Festiwal Filmowy Kino Dzieci

2 Festiwal Filmowy Kino Dzieci

Animacja / Krótkometrażowy / Różne / Wydarzenie kinowe / Dla dzieci
Termin od 26 września 2015 10:00 do 4 października 2015 16:00

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz
Zgłoś uwagę