Festiwal Food Trucków - kupony [ZAKOŃCZONY]

W najbliższy weekend - 18 i 19 lipca, na placu pod Iglicą przy Hali Stulecia, już po raz drugi odbędzie się wielki zlot food trucków. Mamy dla Was kupony o wartości 20 zł do zrealizowania u Fragoli, która serwuje owoce w czekoladzie o różnych smakach.


Druga odsłona Mood4Food przed nami. Food Trucki znów zaparkują przy Hali Stulecia! Wszystkich smakoszy, którzy uwielbiają wyborne kulinaria serwowane z mobilnych restauracji zapraszamy w weekend 18-19 lipca br. na plac Pod Iglicą przed Halą Stulecia. Święto ulicznego jedzenia przy Hali Stulecia obfitować będzie w potrawy mięsne, wegetariańskie, jak również słodką strefę dla najmłodszych..

Wielka Food Truckowa restauracja pod Iglicą otwarta będzie w sobotę od 12.00 do 21.00, a w niedzielę od 12.00 do 20.00.

Konkurs

Mamy dla Was5 kuponów o wartości 20 zł do zrealizowania u Fragoli. Jak grać, żeby wygrać? Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, wpisać imię, nazwisko i telefon kontaktowy oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się cykl imprez organizowanych co weekend przy Hali Stulecia przez całe wakacje?

Regulamin: konkurs trwa od godz. 9.00 w czwartek 16 lipca, do godz. 12.00 w piątek 17 lipca. Wygrywa co piąta osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. W razie braku kontaktu z wygranym, kupon przechodzi na kolejną osobę. O miejscu i sposobie realizacji nagrody poinformujemy telefonicznie.

Zgłoś uwagę