Festiwal Dziecinada: spektakl „Younak”

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada” będzie bawił, wzruszał i edukował. W październiku Strefa Kultury Wrocław i Fundacja na Rzecz Wspierania Kultur Alternatywnych i Ekologicznych zapraszają na kilka dni wspaniałej przygody z teatrem i spotkania z artystami z całego świata. Rodzice! Zabierzcie dzieci do teatru!


Jedyne w swoim rodzaju, niezwykle efektowne połączenie teatru, cyrku i folkloru – pierwsze przedstawienie współczesnego cyrku na Słowacji łączy tradycyjne i nowoczesne podejście do współczesnego teatru. Historia zainspirowana jest prawdziwą postacią Juraja Jánošíka, który został reprezentantem walki o wolność małego narodu zdominowanego przez potężną monarchię austriacką około 1707 roku. Legenda głosi, że Jánošík rabował bogatych i oddawał łupy biednym. Był złodziejem czy bohaterem?

Inspirowana cyrkiem i starożytnym folklorem komedia teatralna niszczy stereotypy i bariery, przy okazji dostarczając niesamowitych wrażeń.

Oddamy 1 podwójny podwójny bilet na niedzielę, 7 października, na godz. 16:30 do Impartu. Circus Younak (Słowacja): „Younak” [spektakl familijny]

Dziecinada – 6. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci

Dziecinada – 6. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci

Teatr tańca / Spektakl / Teatr muzyczny / Dla dzieci / Teatr lalek
Termin od 4 października 2018 do 7 października 2018

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaka wrocławska instytucja kultury jest organizatorem festiwalu Dziecinada? Odpowiedź wpisujemy w formularz konkursowy, podajemy imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Konkurs trwa do środy, 3 października, do godz. 12.00.

Wygrywa 9 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. O miejscu i sposobie odbiorze zaproszeń poinformujemy telefonicznie oraz mailowo. 

Zgłoś uwagę