Festiwal Dziecinada: spektakl „Macbeth”/od 6 roku

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada” rozpocznie się 20 września. Na scenie Impartu wystąpią zespoły z całego świata. Oddamy 3 podwójne zaproszenia na spektakl „Macbeth”. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 lat. Zaproszenie ważne jest 21 września (czwartek) o godz. 17.30 w Imparcie.


Bohaterów spektaklu – Maca i Lady Mac poznajemy, gdy budują będą swoje fast foodowe imperium. Mnóstwo dowcipów, dobrej zabawy oraz duża dawka porad żywieniowych – czy zdrowe nawyki mogą wygrać z siłami ciemności? Któż mógłby też przewidzieć, że historia o duchach, wiedźmach i morderstwach może być aż tak zabawna?

Spektakl jest grany w po angielsku ale nieznajomość języka dla młodych widzów nie będzie przeszkodą. Wprost przeciwnie – dzieciaki wyjdą z zabawy, znając słowo lub dwa w mowie Szekspira.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego kraju przyjeżdza do nas teatr The Pocket Oxford Theatre? Odpowiedź wpisujemy w formularz konkursowy, podajemy imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Konkurs trwa do wtorku, 12 września, do godz. 12.00.

Wygrywa co 2 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. O miejscu i sposobie odbiorze zaproszeń poinformujemy telefonicznie oraz mailowo. 

Zgłoś uwagę