Po letnie zakupy na Fashion Meeting POP UP STORE

Kolejne weekendowe spotkanie z modą i designem w Browarze Mieszczańskim odbędzie się 13-14 czerwca. Zapraszamy na 11. edycję Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 • moda

  fot. organizatorzy

 • moda

  fot. organizatorzy

 • moda

  fot. organizatorzy

 • moda

  fot. organizatorzy

 • moda

  fot. organizatorzy

 • moda

  fot. organizatorzy

 • moda

  fot. organizatorzy

 • targi mody

  fot. organizatorzy

 • targi mody

  fot. organizatorzy


Loftowe wnętrza i otoczenie Browaru Mieszczańskiego przy ul. Hubskiej 44-48 tworzą świetną aurę do poznania twórczości polskich projektantów (zobacz, jak było w kwietniu br.). Podczas najbliższej edycji Fashion Meeting POP UP STORE na miłośników szyku i stylu czekać będą kolekcje 90 projektantów, oferujących ubrania damskie, męskie oraz dziecięce, a te ostatnie wraz z dodatkami i zabawkami, tworzonymi specjalnie dla najmłodszych (w wydzielonej strefie dziecięcej). Ponadto dzieciaki, w czasie gdy ich rodzice skupią się na zakupach na stoiskach modowych i designerskich, będą mogły przeczekać w specjalnie dla nich stworzonej strefie zabaw dla dzieci.

Co wyróżnia największą modową imprezę w południowej Polsce? Między innymi, kolekcje niedostępne nigdzie indziej i obecność ich autorów, którzy chętnie opowiedzą o swoich pracach, przedstawią filozofię ich tworzenia lub umówią się na indywidualne spotkanie połączone z przymiarką. Organizatorzy (odpowiedzialni za inną cieszącą się powodzeniem w naszym mieście imprezę – Wrocław Fashion Meeting) polecają taż uwadze odwiedzających targi strefę designu, gdzie pojawią się meble, dodatki, dekoracje, akcesoria do wystroju wnętrz, a także szkło, ceramika, tekstylia i inne artystyczne wyroby, które mogą się stać oryginalnymi ozdobami każdego mieszkania i domu.

Ponieważ sezon letni kojarzy się się ze sportem – na czerwcowej edycji Fashion Meeting POP UP STORE pojawią się również stylowe rowery, idealne na letnie przejażdżki po parkach, lasach i miejskich uliczkach.

Specjalnie dla gości wydarzenia pod chmurką zorganizowana zostanie strefa kulinarna, w której między innymi zaparkują food trucki ze smacznym jedzeniem i orzeźwiającymi napojami.

Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, 13-14 czerwca, godz. 11.00-19.00, Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48, wstęp wolny.

 

Zgłoś uwagę