ESK 2016: Projekt Singing Europe. Poszukiwani chórzyści

To będzie jedno z największych i najbardziej pamiętnych wydarzeń w ramach świętowania Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu. Powód? Na Stadionie Wrocław przed 40-tysięczną publicznością 23 lipca wystąpi specjalny 3-tysięczny chór sformowany z chórów z całej Europy. Zgłaszać można chóry amatorskie i zawodowe, mieszane, kościelne, gospelowe. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i obiecują niesamowite przeżycia artystyczne.


Nabór do Singing Europe

Na razie wiadomo, że w projekcie mogą wziąć udział chóry polskie i zagraniczne (!) – mieszane, jednorodne, żeńskie, męskie, dziecięce, kameralne, młodzieżowe, kościelne, szkolne, gimnazjalne, akademickie, seniora i gospel. Zespoły zgłaszać powinien chórmistrz, który przyjedzie razem z podopiecznymi do Wrocławia. Główny koncert zaplanowano 23 lipca na Stadionie Wrocław, a przed 40 tysiącami widzów wystąpi wówczas aż 3 tysiące chórzystów z całej Europy. Wspólnie przygotują utwory z wielu krajów europejskich.

W pakiecie Singing Europe uczestnicy mają zapewniony brak opłat rekrutacyjnych, nocleg i koncert na Stadionie Wrocław.

Organizatorzy, czyli Narodowe Forum Muzyki i ESK 2016 zapraszają, a chętni mogą pisać z pytaniami na maila: se@nfm.wroclaw.pl

Singing Europe 2016

Singing Europe 2016

Koncert / Dla wszystkich / ESK / W plenerze / Muzyka
Termin od 23 lipca 2016 do 6 sierpnia 2016

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz
Zgłoś uwagę