ENEMEF: Noc z Batmanem w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11.04 do godz. 9

Mamy dla was:

  • 1 podwójne zaproszenie na ENEMEF: Noc Batmana ważne w dniu 15.04 do Multikina Pasaż Grunwaldzki
  • 1 podwójne zaproszenie na ENEMEF: Noc Batmana ważne w dniu 15.04 do Multikina Arkady Wrocławskie

15 kwietnia w kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Batmana. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć w jedną noc na wielkim ekranie cztery filmy: „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Batman – Początek”, „Mroczny Rycerz” oraz „Mroczny Rycerz powstaje”. 

ENEMEF: Noc Batmana przeniesie widzów do niesamowitego i mrocznego świata z kultowych komiksów, gdzie na straży dobra stoi nieustraszony i tajemniczy superbohater! Podczas maratonu będzie można obejrzeć jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, w którym Batman staje oko w oko z Supermanem oraz znakomitą trylogię Christophera Nolana.
W repertuarze:
- BATMAN v SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI,
- BATMAN - POCZĄTEK,
- MROCZNY RYCERZ,
- MROCZNY RYCERZ POWSTAJE.

ENEMEF: NOC BAMANA wystartuje 15 kwietnia o godz.22:00 w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Żeby wygrać bilety należy do 11 kwietnia do godz. 9  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak nazywa się miasto, w którym działa Batman?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę