ENEMEF: Noc Niezgodnej w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 8.03 do godz. 9

Mamy dla was:

  • 1 podwójne zaproszenie na ENEMEF: Noc Niezgodnej ważne w dniu 11.03 do Multikina Pasaż Grunwaldzki
  • 1 podwójne zaproszenie na ENEMEF: Noc Niezgodnej ważne w dniu 11.03 do Multikina Arkady Wrocławskie

11 marca w sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Niezgodnej. Uczestnicy wydarzenia poza „Niezgodną” i „Zbuntowaną” będą mogli premierowo zobaczyć „Wierną”, czyli najnowszą część serii. 

ENEMEF: Noc Niezgodnej, czyli słynna seria Veroniki Roth na wielkim ekranie wraz z premierowym pokazem najnowszej części "Wierna".

Ten maraton to fascynująca i nieprzewidywalna podróż w czasie i przestrzeni. W bezwzględnym świecie podzielonym na frakcje poznajemy nieugiętą Tris, która musi walczyć o własne wartości oraz bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jak bohaterka poradzi sobie z trudnymi wyborami i wewnętrznymi konfliktami? Czy uda jej się pokonać system i ostatecznie wygrać to, co w życiu jest najważniejsze?

W repertuarze:

  • NIEZGODNA,
  • ZBUNTOWANA,
  • WIERNA - premierowo!

ENEMEF: Noc Niezgodnej odbędzie się 11 marca (piątek) jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki. Godzina rozpoczęcia: 22:00

Żeby wygrać bilety  trzeba do 8 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Co oznacza termin „niezgodna" w kontekście filmu?

Wygrywa co siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.Zgłoś uwagę