Emocje, sport, kultura, wypoczynek – nowy sezon Parków ESK

12 maja 2018 zaczyna się czwarty sezon projektu Parki ESK. Wyjdźcie w weekend do parku, żeby trafić na ciekawą imprezę lub sami ją zorganizujcie. Z radą i pomocą czekają koordynatorzy. Dowiedz się, jak się z nimi skontaktować. 

  • fot. WCRS


To jedna ze zdobyczy ESK 2016 i to, co zostało po niej w „spadku”. Projekt, który sprawdził się ponad miarę oczekiwań organizatorów, czyli Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego – Parki ESK w od maja 2018 będą z mieszkańcami Wrocławia już po raz czwarty. 10 miejskich oaz zieleni w weekendy, aż do końca września, oddaje się do dyspozycji kreatywnych wrocławian.

– Tegoroczna edycja projektu jest wyjątkowa, bo nie tylko stanowi nawiązanie do Europejskiej Stolicy Kultury, ale przede wszystkim jest miejscem realizowania wielu niezwykłych projektów i inicjatyw – mówi Dorota Feliks, dyrektor Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. 

– W tym roku Parki ESK staną się jednym z głównych miejsc realizacji miejskiego programu „Zamknięte sklepy –  Otwarte miasto”, którego inauguracja odbyła się 22 kwietnia na placu Wolności. A także projektu europejskiego Movement Spaces, który wraz z Fundacją V4Sport realizujemy w partnerstwie z Kopenhagą, Paryżem, Plovdiv, Barceloną i Birmingham – wymienia dyrektor Feliks.

Jak zrealizować swój pomysł na działanie w Parku ESK – czytaj więcej:

Parki ESK 2018

Parki ESK 2018

Eventy / Piknik / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 12 maja 2018 do 30 września 2018

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz


Zgłoś uwagę