Dinozaury w blasku fajerwerków

Na wystawę ruchomych dinozaurów naturalnych rozmiarów, pokaz sztucznych ogni i inne atrakcje zaprasza zwłaszcza najmłodszych z okazji swoich 15. urodzin sklep E.Leclerc przy ul. Zakładowej. Dla dorosłych będzie też atrakcyjna oferta promocyjna. 


3 listopada, w poniedziałek, na terenie E.Leclerc we Wrocławiu rozpocznie się wystawa, jaką sklep zorganizował we współpracy z największym w Polsce parkiem dinozaurów „Zatorland. Edukacja przez rozrywkę”. Jest to ekspozycja wiernych rekonstrukcji gadów w skali 1:1, m.in. stegozaura, triceratopsa i megalozaura, zaaranżowana w żywej roślinności i specjalnie stworzonej z tej okazji jaskini. Wszystkie eksponaty są ruchome i sprawiają wrażenie żywych zwierząt przeniesionych wprost z czasów prehistorycznych. Dodatkiem do wystawy będzie zorganizowany z myślą o najmłodszych odkrywcach „kącik młodego paleontologa”, w którym odbędą się warsztaty z udziałem paleontologa, oraz liczne zabawy i konkursy dla dzieci. Wystawa potrwa do 17 listopada.

Z okazji swojego jubileuszu E.Leclerc przygotował również nowy, urodzinowy katalog sklepu z bogatą ofertą promocyjną ważną od 3 do 17 listopada. Finałową atrakcją 15-lecia będzie natomiast pokaz sztucznych ogni, zaplanowany na sobotę, 15 listopada, na godz. 18.00, zorganizowany dla wszystkich klientów i sympatyków sklepu. 

Zgłoś uwagę