Przetestuj za darmo ekspresowe poprawianie formy

Kwadrans, który pozwoli zdobyć upragniony sześciopak, poprawić kondycję
i ogólną sprawność. Cztery zróżnicowane programy treningowe Xpress Class, opracowane w Centrum Innowacji Holmes Place, już dostępne we Wrocławiu. Tylko teraz można przetestować wszystkie za darmo – wystarczy odebrać zaproszenie.

  • fot. Holmes Place OVO Wrocław


15-minutowy trening może być równie efektywny, jak 35-minutowy – wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez European Journal of Applied Physiology. Co więcej, w takim samym stopniu potrafi zwiększać wydatkowanie energii. To dobra wiadomość dla osób, które ze względu na ograniczoną ilość czasu rezygnowały z codziennej aktywności.

Idąc tym tropem, eksperci z Centrum Innowacji Holmes Place stworzyli innowacyjny plan – trening Xpress Class, który pozwala osiągnąć cele podczas 15-minut ćwiczeń.

Kilkanaście minut do sukcesu

Holmes Place proponuje cztery różnorodne rodzaje treningu – Abs Xpress, Roller Xpress, Functional Xpress, Circuit Xpress. W każdej grupie może się znajdować do 12 osób. Mała liczba uczestników to pewność, że trener, ma kontrolę nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, co zmniejsza ryzyko urazów i kontuzji.

  • Abs Xpress wzmacnia mięśnie brzucha i pleców. To one wprawiają ciało w ruch, pomagają utrzymać równowagę i stabilizują całe ciało. Im są silniejsze i sprawniejsze, tym większymi możliwościami dysponuje ich posiadacz. 
  • Circuit Xpress to trening obwodowy, podczas którego wykorzystuje się drabinki szybkościowe, piłki lekarskie, kettlebell i liny. Dzięki niemu codzienne czynności stają się łatwiejsze. 
  • Functional Xpress z wykorzystaniem worków z piaskiem o różnej wadze, tak zwanych sandbells. Łączy trening interwałowy z funkcjonalnym. Uczestnik koncentruje się na technice wykonywanych ćwiczeń, poprawie kondycji i ogólnej sprawności. 
  • Roller Xpress to aktywny odpoczynek i regeneracja. Poprzez masaż przy użyciu rollera zmniejsza się napięcie mięśniowe i ból.

Wypróbuj bezpłatnie

Holmes Place zachęca do bezpłatnego wypróbowania treningów Xpress Class. Zgłoszenia są przyjmowane przez formularz na stronie internetowej lub bezpośrednio w klubie – w budynku OVO Wrocław.

– Zaproszenie obowiązuje przez cały dzień, a to pozwala w pełni poznać atmosferę Holmes Place – mówi Lidia Zamyłko, Regional Marketing Manager w Holmes Place. – Uczestnicy mogą spróbować naszych zajęć fitness na najwyższym poziomie, skorzystać z doradztwa doświadczonych ekspertów, a także osobiście porozmawiać z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą treningi – dodaje.

Warto dodać, że oprócz Xpress Class, w Holmes Place można uprawiać inną nowość w świecie fitness – Floatfit. To zajęcia na specjalnej desce, która unosi się na wodzie. Ciekawy jest także Barre Workout – ćwiczenia z drążkiem, który pomaga zachować równowagę podczas treningu interwałowego o wysokiej intensywności, a także Skillmill – pierwsza bieżnia napędzana siłą ludzkich mięśni.Zgłoś uwagę