Niedziela na pergoli: fitness, pokaz gotowania i piknik hybrydowy

Przez całe wakacje, w soboty i niedziele, na pergoli przy Hali Stulecia cykl weekendowych imprez. Dziś zajęcia od godz. 10.00. Na zakończenie – o godz. 22.00 pokaz fontanny multimedialnej.


Dziś w ofercie sport na pergoli – fitness, joga, Nordic Walking, CrossFit, boiska do gry w badmintona, siatkówka – dla dzieci i dorosłych. Gościem będzie  Klub Szachowy „Polonia”. O godz.16.00 pokaz gotowania na żywo. Szef kuchni Hotelu Plaza pokaże, jak stworzyć z regionalnych składników wyjątkowe danie. Dodatkowo na miejscu będzie można się zapoznać z ofertą lokalnych producentów żywności. Na zakończenie dnia,  specjalny pokaz fontanny multimedialnej. Dziś o godz. 22.00 w programie Mikro i Makrokosmos.

Na wszystkie zajęcia wstęp wolny.

 

Piknik hybrydowy

W południe na pergolę zawita hybrydowe miasteczko Toyoty. Na chętnych czekają leżaki i sporo atrakcji.

W cieniu 20-metrowej długości napisu „WrocLove Hybrid” rozlokują się auta, namioty i leżaki. Starsi będą mieli okazję do umówienia się na testową jazdę hybrydą, zagrania w bule, czy samodzielnego wykonania nadruku na ekologicznej torbie.

Dla młodszych przygotowano zabawy pod okiem animatorów.Jest też konkurs: każdy, kto zrobi zdjęcie logotypowi akcji, może wziąć udział w konkursie i wygrać na rok hybrydowe auto.

Hybrydowe miasteczko czynne będzie od 12.00 do 20.00.

Zgłoś uwagę