Dzień Życzliwości 2017. Zapisz się na warsztaty plastyczne

Rozpoczęliśmy odliczanie do 12. edycji Dnia Życzliwości. Jednym z wydarzeń tego dnia będą wyjątkowe warsztaty plastyczne dla rodziców z dziećmi. Zapisz się na nie już dziś!

maly jpg_Tematyka warsztatów plastycznych będzie krążyć wokół hasła tegorocznej edycji  „Znajdźmy nić porozumienia”. Dlatego będziemy bawić się różnego rodzaju sznurkami, niciami i niteczkami. Przez twórcze wiązane, zaplatanie i rysowanie  spróbujemy znaleźć nić porozumienia z drugą osobą, ale też ze sobą, swoimi snami oraz marzeniami. Zajęcia poprowadzi Iwona Kamola z wydawnictwa Ilustris, wraz ze swoją córką.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do Mediateki przy placu Teatralnym 5. Zaczynamy o 17.00.  Uwolnijcie swoją kreatywność!

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. Jak to zrobić? Wystarczy, że zadzwonicie pod nr tel. 71  38 28 650 lub wypełnicie formularz TUTAJ.

Na miejscu warto być trochę wcześniej. O 16.00 rozpocznie się spotkanie autorskie z Martą Szloser, autorką książki dla dzieci pt. „Okruszki”. Wspólnie z autorką poczytamy o Marysi i jej psie Knedlu.  Podczas tego wyjątkowego spotkania będzie także można zakupić książkę i otrzymać dedykację.

Bądźcie z nami tego dnia. Wspólnie znajdźmy nić porozumienia!

*********************************************************************************

One of the events of the forthcoming World Hello Day will be art workshops for parents with children entitled „Let’s find the golden thread of agreement” that will lead by Iwona Kamola and her daughter from the Ilustris publishing house. Admission is free, but you have to register by phoning  71 38 28 650. We invite you to the Mediateka at 17:00.