KONCERTY NA DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Koncert finałowy: Dzień Życzliwości. Aleksander Dębicz

21 listopada 2016, godzina 20:00

Vertigo Jazz Club & Restaurant zaprasza na koncert finałowy Dnia Życzliwości. W tym dniu wystąpi Aleksander Dębicz.

W czasie koncertu odbędzie się licytacja prowadzona przez Tomasza Krajewskiego, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na Fundacje Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Bilety cegiełki – z których całkowity dochód zostanie również przeznaczony na Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci – dostępne będą w lokalu w cenie 20 zł.

CINEMATIC PIANO: recital Aleksandra Dębicza w Imparcie

20 listopada 2016, godzina 18:00

Wyjątkowy koncert dobrej energii płynącej z muzyki filmowej i jazzu.

Aleksander Dębicz – znakomity pianista i bardzo zdolny kompozytor – wrocławianin – laureat wielu prestiżowych konkursów pianistycznych krajowych i zagranicznych, zwycięzca Transatlantyk Instant Composition Contest – widowiskowego i jedynego na świecie konkursu symultanicznej kompozycji i improwizacji synchronicznej do obrazu na fortepianie w 2013 roku.

Program recitalu wypełni Cinematic Piano – kompozycja Aleksandra Dębicza, wydana na debiutanckim albumie przez Warner Classic. Płyta odniosła sukces, zdobywając uznanie krytyki i stając się bestsellerem (album utrzymywał się przez kilka tygodni na pierwszych miejscach w empik i empik.com, przyciągnął także uwagę zagranicznych odbiorców, szczególnie pochlebne recenzje zdobywając m.in. w UK). Podczas 9. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie artysta otworzył cykl koncertów o tym samym tytule (Cinematic Piano). Cinematic Piano to cykl 12 utworów muzycznych inspirowany sztuką filmową.

Aleksander Dębicz jest jednym z najzdolniejszych polskich pianistów młodego pokolenia. Jest także zdolnym kompozytorem. W swojej muzyce łączy rzadko spotykaną wirtuozerię z wpływami muzyki filmowej, jazzowej a nawet rozrywkowej.
Współorganizatorami koncertu są Biuro Promocji Miasta Wrocław i Biuro Festiwalowe Impart 2016. Koncert odbywa się pod patronatem medialnym RMF Classic.

Bilety: 10, 15 zł.

Materiały ze strony organizatora