Dzień Życzliwości – Wrocław, 21 listopada 2016 | www.wroclaw.pl

Pokój Życzliwości w szpitalu na Borowskiej. Poznaj twórców tego projektu

Pokoje Życzliwości, projekt wrocławskiego stowarzyszenia Pozytywne.com, to program odnawiania szpitalnych świetlic dla dzieci. Dzięki wsparciu sponsorów przemieniają się one w kolorowe, wesołe miejsca, w których najmłodsi pacjenci mogą oderwać się od otoczenia dzięki grom i zabawom. Najnowszym efektem pracy stowarzyszenia jest Pokój Życzliwości w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ulicy Borowskiej, o którym opowiada Emilia Kurzyńska – koordynatorka projektu.

Pokoje Życzliwości we wrocławskich szpitalach

Ósmym z kolei zrealizowanym projektem „Pokoje Życzliwości” stały się świetlice dwóch jednostek szpitalnych we Wrocławiu. Do programu dołączyły: Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu (oddziały: Laryngologii, okulistyki, Ortopedii, Nefrologii) oraz Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka (Oddział Chrurgii Dziecięcej).

Krasnal Życzliwek wyruszył w Polskę

Żczyliwki, które rozdaliśmy gospodarzom niektórych miast znalazły już swoje miejsca. Sprawdź, gdzie zadomowiły się figurki Krasnali.

Niespodzianka od Śląska Wrocław dla dzieci z domów dziecka

Śląsk Wrocław aktywnie włącza się w obchody Dnia Życzliwości. Ekipa Śląska ugości wychowanków domów dziecka oraz rodziny zastępcze podczas meczu z Legią Warszawa.

Tydzień Życzliwości w MDK Fabryczna

Uczestnicy przygotują ceramiczne i szklane Życzliwki, Talerzyki Dobrych Życzeń, Ordery Życzliwości. Wszystko to w twórczej atmosferze rozmów o życzliwości.

Ewa Białowąs: Życzliwym trzeba być na co dzień

Działająca w ramach Akademii Rozwoju Seniora, grupa Pań Niespodzianek promuje rozwój osobisty i aktywność osób starszych udzielając się w rozmaitych projektach społecznych. Jedna z Pań podzieliła się z nami swoimi przemyśleniami na temat życzliwości.

Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci o życzliwości

Pracownicy, wolontariusze i rodzice podopiecznych podzielili się swoimi przemyśleniami na temat życzliwości, pozytywnych relacji międzyludzkich i historiami, które sprawiają, że niesienie pomocy przynosi im jeszcze więcej radości i satysfakcji.

Zakończenie głosowania w plebiscycie 30. Życzliwych Wrocławian 2016

Serdecznie dziękujemy wszystkim wrocławianom, którzy wzięli udział w plebiscycie Yrzydziestu Życzliwych Wrocławian 2016.

Aleksander Dębicz: „Życzliwość to bezinteresowna pomoc”

Dzień Życzliwości już 21 listopada. Kulminacyjnym momentem tego święta będzie koncert we wrocławskim klubie Vertigo, połączony z charytatywną licytacją. Gwiazdą wieczoru będzie Aleksander Dębicz.

Weź udział w konkursie i wygraj wieczór w klubie Vertigo lub w Imparcie

Z okazji zbliżającego się 21 listopada postanowiliśmy zaprosić czworo wrocławian na koncertowy wieczór w Vertigo. Wystarczy, że odpowiesz na krótkie pytanie konkursowe, a być może Dzień Życzliwości spędzisz na prawdę wyjątkowo.

co się będzie działo?

Dzień Życzliwości to mnóstwo spotkań, rozmów i akcji specjalnych. Poznasz nowych ludzi i podyskutujesz na ważne tematy.

Rusz się z kanapy i sprawdź, co zaplanowaliśmy w tym roku!

Harmonogram wydarzeń
Dzień Życzliwości
×
×