Dzień Życzliwości w Centrum Poznawczym Hali Stulecia

Dobre życzenia, życzliwe zwiedzanie i międzypokoleniowa gra terenowa.


W piątek 21 listopada warto odwiedzić Centrum Poznawcze Hali Stulecia

9.00–17.00 Z pokolenia na pokolenie składamy dobre życzenie! Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia Dnia Życzliwości w Centrum Poznawczym Hali Stulecia. Każdy, kto 21 listopada przyjdzie do Centrum Poznawczego Hali Stulecia z kartką pocztową zawierającą dobre życzenie, zostanie zaproszony do zwiedzania wystawy bezpłatnie. Dobre życzenia starsi adresują do młodego pokolenia i odwrotnie – młodzi życzą dobrze starszym. Kartki będzie można wypełnić również w Centrum Poznawczym Hali Stulecia.

10.00–17.00 Posłuchaj, porozmawiaj i dowiedz się czegoś niezwykłego! – życzliwe zwiedzanie Hali Stulecia. W historyczną podróż po Hali zabiorą wszystkich zwiedzających niezwykli (niecodzienni!) przewodnicy, którzy oprowadzą po zabytkowym obiekcie, opowiadając związane z nim historie.

9.00–16.00 Zagraj z nami między pokoleniami! - gra konstrukcyjna dla szkół w kuluarach Hali Stulecia Młodzież szkolną zapraszamy wraz z opiekunami do konstrukcyjnej gry terenowej we wnętrzu Hali Stulecia, którą poprowadzą w tym dniu wraz z animatorami Centrum Poznawczego Hali Stulecia nasi wyjątkowi wolontariusze. Która drużyna pierwsza zdobędzie cenne informacje i zbuduje Halę Stulecia? Posłuchaj, porozmawiaj, postaraj się zrozumieć i… zagraj z nami między pokoleniami! Bądź życzliwy! (Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc telefonicznie: 71 347 51 51 lub mailowo: rezerwacja@halastulecia.pl).

10.00–16.00 Videomapping pod kopułą Hali Stulecia, czyli cogodzinne pokazy wyjątkowego widowiska światła i dźwięku.

Zgłoś uwagę