Dzień otwarty wrocławskich loftów

Zobacz jak wygląda niemal gotowy loft


W sobotę Nowa Papiernia otwiera swoją inwestycję dla wszystkich. Będzie można wejść na budowę i na żywo zobaczyć, jak wygląda niemal gotowy loft. Dodatkowo z tarasów na ostatniej kondygnacji obejrzymy malowniczą panoramę Wrocławia.

W sobotę 10 maja w godz. 10-14 Nowa Papiernia zaprasza na dzień otwarty. To jedyna okazja, żeby wejść na realizowaną inwestycję jedynych we Wrocławiu loftów. Co ważne, na miejscu wszyscy chętni nie tylko obejrzą postępy prac, ale wejdą do jednego z budynków fabryki papieru z XIX wieku. Tam z bliska zobaczą, jak wygląda częściowo wykończone mieszkanie w poprzemysłowym wnętrzu.

- W lofcie została już oczyszczona cegła, a na pozostałych ścianach położone tynki. Gotowa będzie także posadzka, instalacje, a wnętrze ocieplą stylowe meble firmy BoConcept – mówi Ewa Piechota, marketing manager Nowej Papierni. – Na miejscu poczujemy się więc niemal jak mieszkaniec. Warto samemu się przekonać, jak bardzo lofty różnią się od typowych mieszkań dostępnych na rynku.

Nowa Papiernia udostępni również tarasy na ostatniej kondygnacji budynku. Stamtąd będzie można obejrzeć barwne dachy pobliskich kamienic i panoramę Wrocławia. Taki widok będą mieli mieszkańcy ostatnich pięter. Obok dawnej papierni rośnie budynek New Line. Powstają tam wysokie mieszkania inspirowane loftami.

Organizator zapowiada, że w sobotę klienci mogą liczyć na promocyjne ceny. Nowa Papiernia oferuje dwa lofty z tarasami, a w budynku New Line wiele mieszkań dostępnych będzie z rabatem cenowym sięgającym nawet 30 tys. zł.

Promocyjne ceny wybranych mieszkań obowiązują do 30 maja. System płatności 10/90 dostępny będzie jedynie w sobotę 10 maja i dotyczy mieszkań New Line.

redZgłoś uwagę