Wielkie testowanie Afrykarium Wrocław – darmowe bilety [ZAKOŃCZONY]

Pierwszy spacer po wrocławskim Afrykarium to gratka dla wszystkich miłośników zwierzaków i przyrody. I taka właśnie atrakcja jest nagrodą w naszym konkursie na testowanie Afrykarium-Oceanarium. Dziś mamy dla was kolejną partię biletów i czekamy na odpowiedź na pytanie: Jak ma na imię kotik urodzony w tym roku we wrocławskim ZOO?


Pingwiny i inne zwierzęta Czarnego Lądu, które już zamieszkały we wrocławskim zoo, można będzie podziwiać podczas  testowania obiektu, już 4 października (w godzinach od 12.00 do 16.00). Oficjalne otwarcie planowane jest na koniec października. Nasi Czytelnicy  jako pierwsi  mogą przespacerować się po Afrykarium i zobaczyć wszystkie jego atrakcje.

4 października w Afrykarium na terenie wrocławskiego ogrodu zoologicznego 2000 wrocławian przetestuje nowy obiekt.
 Chciałbym zaprosić po raz pierwszy tak dużą grupę osób, by zobaczyły, to co przez ostatnie miesiące powstawało na terenie ogrodu – budynek Afrykarium, czyli pierwszego w Polsce oceananarium – mówi prezes zoo Radosław Ratajszczak.  To pomoże nam przetestować czas spędzany w obiekcie i płynność ruchu odwiedzających przed otwarciem planowanym na jesień. Prosimy też pamiętać, że Afrykarium jeszcze jest w trakcie budowy, więc nie jest to efekt który będzie w momencie oficjalnego otwarcia – dodaje dyrektor.

Cała Afryka jednego dnia!

Wrocławskie Afrykarium to obiekt unikatowy. Podczas jednego spaceru będziecie mieli okazję zobaczyć wielką rafę koralową Morza Czerwonego. W gigantycznych akwariach żyją tam tysiące gatunków ryb, gąbek, mięczaków, a także kolorowe żółwie. Na trasie napotkacie taras widokowy, z którego będziecie mogli podziwiać wybiegi i baseny hipopotamów, antylop i zabawnych mangust. A cały czas, nad waszymi głowami będą przelatywać egzotyczne, kolorowe ptaki. Nieco niżej, za gigantyczną szybą o grubości blisko pół metra, zobaczycie rekiny, płaszczki i inne drapieżne ryby.

Dalej, na trasie spaceru napotkacie podwodny tunel, dzięki któremu będziecie mogli obserwować wszystko z perspektywy oceanicznego dna. Ciekawie prezentuje się też fragment obiektu nazywany Dżunglą Kongo. Wśród tropikalnych roślin poczujecie się jak w prawdziwych tropikach. W tej części Afrykarium możecie poruszać się dwiema niezależnymi ścieżkami, które spotykają się w podwodnym amfiteatrze. A tam czekać na was będą krokodyle i manaty.

Konkurs z biletami do Afrykarium

Do wygrania 30 wejściówek do wrocławskiego Afrykarium. Kolejne rozdamy w przyszłym tygodniu. Są to wejściówki podwójne i rodzinne (4 bilety). Ilość zaproszeń można wybrać w zamieszczonym formularzu zgłoszeniowym. Bilety upoważniają do zwiedzania tylko obiektu Afrykarium. Wszyscy, którzy będą mieli szczęście i wygrają premierowy spacer, będą musieli zgłosić się w dniu zwiedzanie do bramy bocznej zoo.

Wejściówki będą do odbioru w naszej redakcji: plac Solny 14, III piętro, od wtorku do czwartku w godzinach od 8 do 17.

Zasady konkursu

Konkurs trwa do końca dzisiejszego dnia. Wygrywa co 5 osoba, która udzieli poprawnych odpowiedzi na pytanie konkursowe: 

Jak ma na imię kotik urodzony w tym roku we wrocławskim ZOO?

Podczas udzielania odpowiedzi prosimy o wybranie ilości biletów, o jakie się ubiegacie (do wygrania 5 pakietów po 2 bilety oraz 5 pakietów po 4 bilety). Bilety można odbierać od wtorku (30 września 2014) do czwartku (2 października 2014). Po tym terminie wygrane bilety przepadają.

Bej

Zgłoś uwagę