Dzień Otwarty Notariatu – skorzystaj z bezpłatnych porad prawnych

Przed nami 10. edycja Dnia Otwartego Notariatu, czyli największej akcji edukacyjnej organizowanej przez samorząd notarialny. W 29 miastach ok. 600 notariuszy będzie udzielało wszystkim zainteresowanym osobom bezpłatnych informacji prawnych.


Akcja organizowana pod hasłem „Uczciwie i bezpiecznie. Warto dbać o swój majątek – porozmawiaj o tym z notariuszem” we Wrocławiu zaplanowano w sobotę, 30 listopada w godzinach 10.00-16.00 w budynku Starej Giełdy przy pl. Solnym 16.

Dzień Otwarty Notariatu 2019

Dzień Otwarty Notariatu 2019

Spotkania / Akcje społeczne
Termin 30 listopada 2019 od 10:00 do 16:00

Miejsce Budynek Starej Giełdy

Zobacz

W tym roku Dzień Otwarty Notariatu organizowany jest już po raz dziesiąty. O tym, że akcja samorządu notarialnego jest potrzebna i trafia w potrzeby społeczeństwa, najlepiej świadczy jej popularność – co roku z informacji udzielanych przez notariuszy korzysta kilka tysięcy osób.

– Na przestrzeni lat nie tylko widzimy niesłabnące zainteresowanie Dniem Otwartym Notariatu, a wręcz rosnącą popularność naszej inicjatywy – mówi not. Lech Borzemski, koordynujący DON z ramienia KRN.

– Dlatego poszerzamy skalę akcji, która w tym roku odbędzie się aż w 29 lokalizacjach. Zauważamy nie tylko duże zainteresowanie informacjami udzielanymi przez notariuszy, ale przede wszystkim ogromną potrzebę nieustannej edukacji prawnej społeczeństwa. Naszą akcją zachęcamy do zadawania pytań i konsultowania się z notariuszami przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji dotyczących kwestii majątkowych – dodaje Lech Borzemski.

Więcej informacji na temat Dnia Otwartego Notariatu znajduje się na stronie internetowej.Zgłoś uwagę