Z moją mamą w obiektywie…

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Pasaż Grunwaldzki zorganizował konkurs pt. „Z moją mamą w obiektywie”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy jedno zdjęcie i krótka wypowiedź. Na zwycięzcę czeka voucher turystyczny na dowolną podróż o wartości 4000 zł! Konkurs potrwa do 20 maja.


Jeśli ktoś marzy o tym, żeby oprócz upominku sprawić swojej mamie z okazji jej święta szczególną niespodziankę – niech odważy się na udział w konkursie, w którym daleki wspólny rodzinny wyjazd to jedna z wielu nagród. Wystarczy bowiem wykonać lub wybrać z rodzinnego albumu wyjątkowe, wspólne zdjęcie z własną mamą, a do fotografii dołączyć formularz z odpowiedzią na pytanie „Dokąd zabrałabyś/-łbyś swoją mamę w wymarzoną podróż i dlaczego?”. Potem całość spakować do koperty, a tę wrzucić do urny konkursowej przy punkcie informacji na poziomie „0” w Pasażu Grunwaldzkim.

Wywołane zdjęcie wraz z formularzem można również przesyłać na adres pocztowy: Biuro Administracji Pasażu Grunwaldzkiego, plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław, z dopiskiem „Konkurs – Dzień Matki”. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja.

W konkursie nagrodzonych zostanie aż 10 najciekawszych zgłoszeń, m.in. voucherem turystycznym ITAKA o wartości 4000 zł, ekspresem do kawy TCHIBO Cafissimo, perfumami oraz zestawami kosmetyków DOUGLAS i SEPHORA, torebką skórzaną RYŁKO, wyciskarką do soków od marki DUKA, a także zestawem kuchennym od home&you i in.

Wyniki konkursu (skierowanego do osób powyżej 12. roku życia; w przypadku niepełnoletnich potrzebna jest zgoda opiekuna prawnego) zostaną ogłoszone na stronie Pasażu (tam także znajduje się regulamin i formularz zgłoszeniowy) najpóźniej do 31 maja.

Zgłoś uwagę