Kundelek 2014 roku [WYNIKI]

„Arni o trzech łapkach to absolutnie niezwykły psiak!” tak rozpoczynał się opis tego pieska. Jego niezwykłość dostrzegli także Czytelnicy www.wroclaw.pl, którzy w głosowaniu wybrali go na Najsympatyczniejszego Kundelka 2014 roku!

 • Kundelek Roku 2014 - Arni!

  Kundelek Roku 2014 - Arni!

 • kundelek roku Wrocław

  Piksel - drugie miejsce w plebiscycie

 • Skarbek - trzecie miejsce w plebiscycie

  Skarbek - trzecie miejsce w plebiscycie


Z okazji obchodzonego 25 października Dnia Kundelka, ogłosiliśmy plebiscyt na Najsympatyczniejszego Kundelka 2014 roku. Dzięki głosom naszych Czytelników jest to Arni.

Arni został odebrany interwencyjnie przez inspektorów TOZ Wrocław właścicielowi, który zostawił go na pastwę losu po tym, jak zerwał się z łańcucha, na którym żył, i wpadł pod samochód. Arni stracił łapę, ale nie stracił niczego ze swojego wspaniałego charakteru. Nie chowa urazy do człowieka, kocha go całym sobą, jest radosny i przyjazny!

Arni otrzymał aż 42,84 proc. wszystkich głosów oddanych w plebiscycie.

Drugie miejsce na naszym podium zajął kundelek, którego przeszłość także nie była radosna. Ma na imię Piksel i został uratowany przez Eko Straż. U swoich właścicieli jest od dwóch tygodni i zaprzyjaźnił się ze wszystkimi domownikami. Nawet z kotem!

Piksel w zakończonym wczoraj głosowaniu otrzymał 10,04 proc. głosów.

Charakterystyczna biała sierść, rude uszy i plamki na grzbiecie to cechy Skarbka, który zajmuje zaszczytne trzecie miejsce w plebiscycie. Kundelek jest radosnym i żarłocznym rozrabiaką. Uwielbia długie spacery, zwłaszcza jesienią i zabawy w liściach.

Skarbek otrzymał 9,62 proc. głosów.

 

Nagrody w konkursie to:

 • I miejsce: zaszczytny tytuł „Najsympatyczniejszego Kundelka 2014 roku” oraz karma PURINA ProPlan DuoDelice z wołowiną 10 kg, karty stałego klienta sklepu Leopardus (bez konieczności spełniania warunków o ich otrzymaniu) oraz kosmetyki Over Zoo.
 • II miejsce: karma Dog Chow adult z jagnięciną 14 kg, karty stałego klienta sklepu Leopardus (bez konieczności spełniania warunków o ich otrzymaniu) oraz kosmetyki Over Zoo.
 • III miejsce: karma Dog Chow adult z jagnięciną 14 kg, karty stałego klienta sklepu Leopardus (bez konieczności spełniania warunków o ich otrzymaniu) oraz kosmetyki Over Zoo.

Nagroda jest ufundowana przez partnera naszej akcji sklep zoologiczny Leopardus, który znajduje się w CH Magnolia we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 58.
Leopardus to nowa sieć sklepów zoologicznych, działająca od 2012 r. Atrakcyjne lokalizacje w galeriach i centrach handlowych ułatwiają klientom dotarcie do wybranego punktu i dokonanie zakupów. Na każdą osobę odwiedzającą sklepy czekają konkurencyjne ceny i promocje. Wrocławski sklep niedawno obchodził swoje 1. urodziny.

 

Zgłoś uwagę