Czy ty także marzysz o takim prezencie?

Nie tylko perfumy i biżuteria, ale i lot widokowy samolotem czy balonem, skok na bungee lub jazda samochodem terenowym. Coraz bardziej oryginalne i zaskakujące prezenty pojawiają się na liście życzeń kobiet, jak wynika z sondy, której wyniki pokazujemy.

 

  • prezent dla pani

    fot. © majdansky


Oprócz funkcjonalnych i praktycznych prezentów, kobiety chcą otrzymywać niespodziewane prezenty, które zaskoczą (20%) i niematerialne upominki w formie przeżyć (18%). Mile są również widziane prezenty w formie karty podarunkowej do wyboru (15%) oraz oryginalne (14%) i humorystyczne (11%). Na liście kobiecych wymarzonych prezentów znalazły się markowe perfumy (21%), vouchery (15%), prezenty w formie przeżyć (11%), a także biżuteria, książki, tablety i bielizna.

Niestety ponad 39% pań często jest niezadowolonych z otrzymanych upominków, dlatego z okazji Dnia Kobiet wielu panów stanie przed nie lada wyzwaniem. Kobiety chcą czuć się wyjątkowe i docenione, podoba się im kreatywność i lubią być zaskakiwane. Czym na przykład? Przykłady poniżej. Jeśli nie teraz, to może będzie można skorzystać z tych podpowiedzi przy innej okazji – urodzin albo  rocznicy ślubu…

Lot w tunelu aerodynamicznym

Jak wskazują wyniki sondy dotyczącej sportów ekstremalnych, to kobiety są odważniejsze w chęci doświadczenia lub podarowania bliskiej osobie przygody dostarczającej mocnych wrażeń. Dlatego na liście oryginalnych propozycji dla pań z okazji ich święta znalazł się lot w tunelu aerodynamicznym. Jest to bezpieczniejszy skok niż z lecącego samolotu na wysokości 4 tys. metrów, ale dostarczający równie mocnych wrażeń. Tunel aerodynamiczny to ogromna tuba z wiatrakiem u podstawy, który wytwarza wiatr o prędkości 200 km/h, silny na tyle, by utrzymać ciężar dorosłego człowieka i zasymulować efekt swobodnego spadania. Po 15 minutowym szkoleniu teoretycznym odważna kobieta ubrana w kombinezon i ochraniacze na łokcie i kolana, kask oraz rękawiczki rusza na spotkanie przygodzie.

Lekcja tańca

Coś dla kobiet ceniących ruch i aktywność - lekcja tańca, na przykład zmysłowej salsy lub ognistego tanga. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą poczuć się pewniej na parkiecie. Zajęcia taneczne są znakomitą formą relaksu i sposobem na lepsze poznanie siebie.

Kurs sushi

To doskonała okazja, by pani wzbogaciła własną kuchnię o nowe potrawy i nauczyła się samodzielnie przygotowywać sushi. Kurs sushi może być miłą, kulinarną niespodzianką, połączoną ze smaczną degustacją dla wielbicielki japońskiej kuchni. Podczas warsztatów szef kuchni opowie o historii sushi, rodzajach, zasadach łączenia składników, pokaże jak przygotować ryż i zalewę, jak skręcić doskonałe maki i nigiri. Sushimasterzy nauczą, jak prawidłowo filetować i kroić ryby.

Metamorfozy

Kobieta chce się czuć niepowtarzalna i piękna, więc sprezentowanie jej profesjonalnej sesji zdjęciowej, w trakcie której oryginalne stylizacje wyeksponują jej urodę i osobowość, to nietuzinkowy upominek. Fachowy wizaż, wskazówki stylisty i realizacja sesji przez profesjonalnego fotografa pozostaną w pamięci na długo, a towarzyszący pani jej partner będzie mógł odkryć „na nowo” swoją partnerkę.

W przeciwieństwie do tradycyjnego podejścia w obdarowywaniu pań pojawiła się nowa moda i coraz bardziej popularne jest ofiarowanie prezentów w formie przeżyć. Ekstremalne lub przyjemne doznania to ciekawa alternatywa dla tych tradycyjnych podarunków otrzymywanych od lat. Wyniki sondy serwisu PrezentMarzeń.com pokazują, że preferencje prezentowe kobiet zmieniają się i na liście wymarzonych upominków pojawiły się również... emocje

Oprac. i grafika na podstawie sondy zrealizowanej przez serwis PrezentMarzeń.com (próba ponad 1000 respondentów)

Zgłoś uwagę