Dwie nowe stacje naprawy rowerów

Spadł łańcuch, poluzowało się koło, a może uciekło powietrze z opon? Takie awarie praktycznie codziennie przytrafiają się rowerzystom, problem w tym, że tylko nieliczni wożą ze sobą pompkę rowerową i zestaw kluczy. Takie usterki teraz można szybko i sprawnie usunąć przy samoobsługowych stacjach naprawy rowerów IBOMBO. Dwie nowe stanęły przed Parkiem Handlowym Auchan Bielany. Korzystanie z nich jest bezpłatne.

  • IBOMBO

    Dwie nowe samoobsługowe stacje naprawy rowerów we Wrocławiu (mat. prasowe)

  • IBOMBO

    Dwie nowe samoobsługowe stacje naprawy rowerów we Wrocławiu (mat. prasowe)


– We Wrocławiu są już cztery samoobsługowe stacje naprawy rowerów IBOMBO. Przy ul. Kurkowej oraz przy Dworcu Świebodzkim zamontowaliśmy małe stacje. Przy Auchan są dwie tzw. duże. Na nich można wygodnie zawiesić rower i dokonać nawet poważniejszych napraw – wyjaśnia Janusz Kubasik, pomysłodawca stacji IBOMBO.

Poza narzędziami na stacjach przylepiono kody QR, które odsyłają do filmów instruktażowych, które mogą pomóc w naprawie roweru. Z aplikacji skorzystają użytkownicy telefonów komórkowych. Obecnie w Polsce jest już ponad 160 stacji roweru i codziennie montowane są nowe. Najwięcej jest ich w Warszawie, ale  polski produkt w  rok podbił cały świat. Stacje IBOMBO są dostępne w Niemczech, Maroku czy nawet Nepalu.

O stacjach naprawy przeczytaj TUTAJ

Miłosz TurowskiZgłoś uwagę