Dwa mecze Impelek w tym tygodniu w Orbicie

Początek lutego zapowiada się pracowicie dla Impel Wrocław. Już w ciągu pierwszego tygodnia Impelki dwukrotnie zagrają w Hali Orbita – z PTPS Piła w środę oraz z Polskim Cukrem Muszynianką Eneą w niedzielę.

  • fot:archiwum


Początek lutego dla wielu uczniów szkół na Dolnym Śląsku to czas odpoczynku od szkoły. W tym czasie Impelki rozegrają dwa spotkania w Hali Orbita. Zespół z Wrocławia zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli Orlen Ligi. Do Tauron MKS Dąbrowy Górniczej znajdującej się lokatę wyżej traci tylko jeden punkt. Wyniki najbliższych spotkań z pewnością wpłyną na układ miejsc 1-8 w rodzimej lidze. Aktualnie zwycięstwo w każdym meczu to sukces na miarę złota, ponieważ trwa walka o zajęcie miejsc premiowanych grą w półfinałach Mistrzostw Polski.

3 lutego o godzinie 18:00 Impelki rozegrają spotkanie w ramach zaległej, 13. kolejki. Do Wrocławia przyjedzie „czarny koń” tegorocznych rozgrywek – zespół PTPS Piła. Przeciwnik wrocławianek rozgrywa jeden z najlepszych sezonów od lat i próbuje nawiązać do czasów wspaniałości tego klubu.

W niedzielę – 7 lutego, o 20:00 dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji. Na parkiecie Orbity, Impel Wrocław powalczy o punkty z zespołem z Muszyny. Brązowy medalista ubiegłorocznych Mistrzostw Polski z różnym szczęściem radzi sobie w Orlen Lidze. Pierwsze skrzypce w drużynie Bogdana Serwińskiego gra Anna Grejman, która w ubiegłym sezonie reprezentowała biało-zielone barwy. Polski Cukier Muszynianka Enea był o krok od Challenge Round Pucharu CEV. W tej rundzie zagrają siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska, choć zawodniczkom z Muszyny do awansu zabrakło naprawdę niewiele. Zespół z Małopolski to także ćwierćfinałowy rywal Impelek w rozgrywkach o Puchar Polski. Mecz ten odbędzie się w połowie marca.

Bilety na oba lutowe spotkania są dostępne za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl oraz w punktach stacjonarnych – STS i Empik. Transmisja spotkań w mediach klubowych Impela Wrocław. Niedzielny mecz do obejrzenia także w Polsat Sport.

Zgłoś uwagę