Drupal Camp Wrocław: Drupal meets Symfony

DrupalCamp Wrocław to cykliczna konferencja organizowana w celu promocji technologii CMS Drupal oraz idei Open Source w Polsce. To również święto pasjonatów tego systemu. Spotkanie we Wrocławiu 17-19 października.


Dzięki spotkaniom polskich i zagranicznych użytkowników CMS Drupal, organizatorzy spotkania stwarzają okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych. Konferencja ma charakter niekomercyjny, a wejście na nią jest bezpłatne.
Wydarzenie odbędzie się trzeci rok z rzędu. Jest tym razem wyjątkowe ponieważ integruje społeczność Drupala i Symfony. Konferencja dedykowana będzie 8 wersji CMS Drupal, która została wydana w październiku w wersji beta. Drupal 8 bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach z poprzednich wersji, jednak w backedzie wykorzystuje komponenty frameworka Symfony2.

Wśód prelegentów goście nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Cel, który przyświeca konferencji DrupalCamp Wrocław to również promowanie miasta Wrocław, jako miejsca sprzyjającego inwestycjom w sektorze IT wśród uczestników, prelegentów i sponsorów DCWroc w Polsce oraz poza granicami kraju.

Odbiorcami konferencji są: web developerzy, projektanci, managerowie, właściciele małych firm i startapów oraz studenci.

Konferencję organizują wolontariusze Drupal Wroclaw Community wspólnie z ASI (Akademickim Stowarzyszeniem Informatycznym), Fundacją Wolnego i Otwartego Oprogramowania i Politechniką Wrocławską.

  • Data: 17-19 października 2014
  • Godzina: 9.30-18.00
  • Miejsce: Hotel Ibis Styles, Plac Konstytucji 3 maja 3, Wrocław


Oficjalna strona wydarzenia: www.dcwroc.plZgłoś uwagę