Dozwolone od lat 18 – koncert na Stadionie Wrocław

W czasie Festiwalu „Dozwolone od lat 18” na jednej scenie zagrają mistrzowie polskiej piosenki: Maryla Rodowicz, Jerzy Połomski, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Wojciech Gąssowski oraz Czerwone Gitary. Imprezę poprowadzi Robert Janowski. 12 czerwca, godz. 18.00, Stadion Wrocław. 


– Festiwal Dozwolone od lat 18 to wydarzenie niezwykłe. To historia polskiej piosenki zaśpiewana ponownie na jednej scenie. Razem występowaliśmy na deskach Opery Leśnej w Sopocie i dziś razem zagramy na stadionie, który jeszcze niedawno gościł najlepszych piłkarzy Europy. Zarówno w swoim imieniu, jak i w imieniu moich przyjaciół, którzy wraz ze mną 12 czerwca zagrają we Wrocławiu, serdecznie Państwa zapraszam na ten niepowtarzalny koncert i obiecuję, że będzie to prawdziwe święto polskiej piosenki – mówi Maryla Rodowicz, jedna z gwiazd festiwalu.

Artyści, którzy wystąpią podczas festiwalu, to twórcy największych polskich przebojów, jakie towarzyszą nam od pokoleń, niezmiennie reprezentując to, co  w rodzimej muzyce rozrywkowej najlepsze. Każdy ich utwór kształtował nasze gusty muzyczne, a każda stylizacja odzwierciedlała barwną osobowość i jednocześnie zmieniała wizerunek polskich ulic. Do Wrocławia przyciągną nas gwiazdy, na których pojawienie się na estradzie do dziś z niecierpliwością czekają miliony Polaków.

 – Formuła Festiwalu Dozwolone od lat 18 jest świetna – mówi Robert Janowski, gospodarz wydarzenia. – To pięć godzin najlepszej muzyki w wydaniu mistrzów polskiej piosenki. Nie ograniczą się oni do wykonania jednego czy dwóch utworów, ale zagrają całe koncerty, które pozwolą nam na nowo odkryć naszych ulubionych artystów i przeżyć niezwykłą podróż w czasie. Podróż wspaniałą, gdyż naszymi przewodnikami będą gwiazdy budujące fundamenty polskiego rock and rolla, których dawno nie widzieliśmy na jednej scenie. Ta siła i energia sprawią, że Festiwal Dozwolone od lat 18 z pewnością okaże się niezapomnianym muzycznym show, jakie zagwarantuje dobrą zabawę wszystkim pokoleniom – dodaje prowadzący znanego programu tv Jaka to melodia?

Bilety do nabycia w serwisie eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik.

  • Płyta A – 89 zł
  • Płyta B, kat. A – 59 zł
  • Kat. B – 39 zł

Wszystkie informacje o Festiwalu Wrocław „Dozwolone od lat 18”, na który zaprasza Wrocław Miasto Spotkań, znajdują się na stronie: www.dol18.pl

Zgłoś uwagę