Dodatkowe autobusy PKS na Wszystkich Świętych

Już od połowy października można zauważyć wzmożony ruch pasażerów w związku ze zbliżającymi się dniami Wszystkich Świętych i Zaduszkami. – Już od środy 29 października wprowadzamy zmiany w kursowaniu autobusów, tak aby ułatwić pasażerom dotarcie na groby bliskich – mówi Krzysztof Balawejder, prezes zarządu Polbus-PKS.


Dodatkowe autobusy będą podstawione m.in. na trasy do Suwałk przez Warszawę czy do Hrubieszowa przez Lublin. – Jesteśmy przygotowani aby na każdej z tras podstawić nawet kilka autobusów, tak przed 1 listopada jak i na powrót 2 i 3 listopada a na liniach lokalnych będziemy reagować na bieżąco obserwując ilość pasażerów na poszczególnych trasach – dodaje Krzysztof Balawejder.

Przewoźnicy zachęcają także, aby wcześniej planować podróż. – W najbardziej gorącym okresie około połowa pasażerów kupuje wcześniej bilety a wcześniejszy zakup biletu gwarantuje zajęcie miejsca w autobusie a nam pozwoli na lepsze zaplanowanie rozkładu – mówi prezes Polbus-PKS.

Bilety można wcześniej nabyć w kasach biletowych w holu dworca autobusowego we Wrocławiu czynnych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6.00 do 21.30 oraz przez stronę internetową www.polbus.pl. Można również zarezerwować bilet telefonicznie pod numerem infolinii 703 400 444 (rezerwacji telefonicznej można dokonać codziennie w godzinach od 6.00 do 20.00).Zgłoś uwagę