Do wygrania trzy tomy kroniki festiwalu Wratislavia Cantans [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 września do 9.00.


Mamy dla Was dwa zestawy (w każdy po trzy tomy) „Historii Festiwalu Wratislavia Cantans” autorstwa krytyk muzycznej Ewy Kofin. Każda z książek (za rok ukaże się ostatni tom) obejmuje okres jednego z dyrektorów. W części pierwszej przeczytamy o latach Andrzeja Markowskiego, w części drugiej o latach Tadeusza Strugały, a w świeżo wydanym trzecim tomie o czasie, w jakim festiwalem zarządzała Lidia Geringer d’Oedenberg. Każda z książek jest bogato ilustrowana i będzie, nie tylko dla fanów i bywalców festiwalu, miłą pamiątką.  

Aby wygrać Historię Festiwalu Wratislavia Cantans trzeba do piątku 22 września do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, który ze światowej sławy malarzy odwiedził Wrocław w ramach festiwalu Wratislavia Cantans. Podpowiedź znajdziecie w Ukazał się trzeci tom historii festiwalu Wratislavia Cantans?

Wygrywa piętnasta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę