[DLA PRZEDSIĘBIORCÓW] „INVEST-PARK” Business Mixer

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w imieniu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców do udziału w  pierwszej edycji „INVEST-PARK” Business Mixer. Wydarzenie obędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 19 listopada 2015 roku. Planowany jest udział około 150 firm działających na terenie południowo-zachodniej Polski. Będą to firmy działające w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jak i poza nią.


INVEST-PARK” Business Mixer wydarzenie, podczas którego uczestnicy biorąc udział w serii bezpośrednich spotkań, mogą zaprezentować  swoją firmę, wymienić wizytówki, nawiązać kontakty, znaleźć klientów, dostawców lub inwestorów.

„INVEST-PARK” Business Mixer będzie składał  się z dwóch części:

  • Business Mixer – sesje (2-4) trwające każda nie dłużej niż 20 minut; goście zostają usadzeni przy kilkuosobowych stolikach (do 10 osób), gdzie każda z osób ma max. 2 minuty na prezentację swojej firmy, po zakończonej sesji uczestnicy przesiadają się do innych stolików wskazanych przez Organizatora,
  • Business Networking – czas na nawiązanie dodatkowych kontaktów oraz dalsze rozmowy z poznanymi osobami, tej części będzie towarzyszył poczęstunek.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić  swój udział  poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres aleksandra.kucharska@darr.pl lub fax: 74 64 80 451 do dnia 30 października 2015r.Zgłoś uwagę